Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Це цікаво Дізнайся, що чекає тебе у 2013 році, читай гороскоп на рік:
Дізнайся, що чекає тебе у 2013 році, читай гороскоп на рік:
Це цікаво.
Понеділок, 31 грудня 2012, 20:16      Ромни, Сумська область
Овен

Для Овнів у цілому цей рік буде не зовсім вдалим. Вас чекає певна нестабільність і непередбачуваність подій у першій половині року. Єдине - якщо у вас є хороші тили - сім'я, партнери, компаньйони, то ви зможете «розрулити» багато проблем, які обіцяє цей рік.

Не варто в цей період будувати нові плани або придумувати нові проекти - вони ризикують виявитися мильними бульбашками. Найбільше успіху принесуть індивідуальна діяльність, життя «вовка-одинака», а також підбиття підсумків, завершення старих проектів і раніше розпочатих справ. Також у перспективі 2013 на вас чекає погіршення стосунків з близькими і дорогими серцю людьми - з друзями, родичами, коханими. Більшість Овнів відчуватимуть нестачу душевного тепла і складність у партнерських стосунках - особисте життя буде суперечливим і неоднозначним. У першу половину року досить складно здійснюватимуться всілякі угоди, купівля-продаж, злиття фірм, корпорацій і бізнесу. Найкращий вихід із ситуації - власні зусилля і особистісний ріст - професійний, духовний, соціальний - самостійно, всупереч усьому і всім. У результаті друга половина року буде більш успішною і принесе плоди від посіяного в першій половині року. Якщо ви зможете втриматися «на плаву», дотриматися певного балансу при розстановці сил і витратах енергії, не витрачатися (фінансово і енергетично) в першій половині 2013 року, то в другій половині року на вас чекає заслужене визнання світом ваших зусиль і досягнень, що виллється в матеріальне і соціальне зростання.

 

Телець

В цілому, для більшості представників цього знаку 2013 буде спокійним, передбачуваним і небагатим на ексцеси і цейтнот. Ви будете рівно і впевнено просувати свої плани, продовжувати робити справу, розпочату в минулому році. І вас чекає успіх і суттєве просування, також велика ймовірність появи на горизонті дуже привабливих і перспективних пропозицій. На початку року і аж до його середини багато з вас почне нові стосунки, які мають всі шанси перерости в серйозні і закінчитися (вірніше - розпочатися) шлюбом. А частина Тельців знайде себе в партнерстві іншого роду - в діловому, з'являться нові компаньйони і партнери, що теж створить додаткові позитивні тенденції у вашому бізнесі і роботі. Друга половина року вимагатиме від багатьох з вас самостійності і незалежності - вам доведеться поодинці приймати на себе т.зв. «удари Долі» і не особливо розраховувати на партнерів. З літа 2013 року ентузіазм і успішність трохи зменшаться, не прогнозується прибуток, до якого ви вже встигли звикнути. Постарайтеся бути більш ощадливими і обачними і не розпорошувати енергії і ресурсів. Ближче до кінця року настає небезпека неприємних і нещасних випадків. Постарайтеся бути акуратними з технікою і машинами. Також ваші партнери можуть повестися нерозсудливо і нечесно - не варто довіряти їм повною мірою і прислухатися до їхніх обіцянок - потім будете розчаровані.

Близнюки

Для більшості з вас 2013 рік буде вдалим і цілком позитивним періодом. Принаймні - в першу його половину. Ваш рівень енергії, вітальності, заряд сил на висоті. Варто скористатися цим для звершення багатьох справ, які раніше були непідйомними. Дійте не поспішаючи, ретельно зважуючи кожен крок і аналізуючи можливі наслідки. Така ж стратегія повинна бути і в особистому житті - не різко, без потрясінь і з плавним плином справ. Якщо ви будете розсудливі і послідовні у всьому, то ближче до кінця року уникнете неприємностей. З другої половини року, підбиваючи підсумки, ви помітите, відчуєте, що ваші плани реалізовані не на всі 100%, що ви або ваші партнери і помічники виклалися не по повній. А значить і мрії, плани і надії мають небезпеку не реалізуватися. Вас почнуть переслідувати одна за одною труднощі на особистому поприщі, невдачі в бізнесі та самореалізації. Але це труднощі, а не крах і «кінець світу»! Дуже ймовірні (пізньої осені) травми, тому будьте обережні в дорозі і на дорозі, а також працюючи з технікою. Фінансовий приплив восени-взимку буде невеликим, але все ж стабільним. Головне - втриматися разом з партнерами і не розійтися на півдороги - зоряний час чекає вас попереду.

 

Рак

Для більшості з вас це буде непростий і клопіткий рік. Проблеми виявляться в галузі соціальної реалізації і професійного зростання. Максимум неприємностей очікується в першій половині року. Вам слід «тугіше затягнути пояс», не надто захоплюватися витратами і витрачанням ресурсів, фінансових особливо. Справа в тому, що минулі проекти і справи можуть не виправдати очікувань - бонуси і дивіденди будуть не в тому обсязі, як ви планували і чекали. Вам доведеться брати на себе додаткову відповідальність і приймати найважливіші рішення, що може спровокувати дуже серйозну зміна обставин вашого майбутнього життя - будьте готові до змін! Але, враховуючи вашу психо-фізіологічну конституцію і здатність до звикання, варто застерегти вас від небажаної депресії і занепаду настрою - реально оптимізму не вистачатиме. Це тут же приведе до ослаблення життєвих сил та порушення здоров'я. Слідом за цим - труднощі в партнерських стосунках - кому потрібні чоловік чи дружина, що опускають руки? Але, хвала Всевишньому, рік перевалює за свою половину, і ви почнете потихеньку «розрулювати» ситуацію і питання, що накопичилися. У вас з'являться нові плани і перспективи, що дозволить в подальшому повернути ваше життя в кращу сторону. Тому, що б не трапилося на початку року, слід не втрачати бадьорості духу і віри в світле майбутнє, якою б не була ця фраза банальною. Пам'ятайте - успішні люди не бувають песимістами й скигліями. Вони - обов'язково життєлюби!

Лев

Для Левів 2013 буде не зовсім вдалим і везучим. Ви будували багато планів і надій, але більшість з них виявляться порожніми і побудованими з піску. При цьому, попутно, інші негативні та непередбачені обставини завадять вашому зростанню і процвітанню. І, як на зло, активізувалися конкуренти. Тому, особливо в першу половину року, вам слід покладатися лише на себе і не особливо довірятися людям, навіть потенційно перспективним партнерам. Ваш девіз у цей період - «і один у полі воїн». Інакше ви відчуєте, що вами користуються - нахабно і безпардонно. Навіть досить близькі та рідні люди. Але їм нібито дозволено. Плюс до всього, ви будете схильні до нездужань - не запускайте якісь проблеми, щоб вони не стали хронічними, і при елементарному підвищенні температури звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою. Якась стабільність і захищеність від неприємностей прийде у другій половині року. З усього списку претендентів в партнери-компаньйони знайдуться ті, хто покаже свою надійність і сталість у намірах. От з ними-то вам і потрібно зістикуватися, аж до злиття капіталу або бізнесу. Використовуйте тепер ви їхній ресурс, зв'язки і досвід. Але якщо будуть дуже складні ситуації і обставини, то слід просто і банально зачаїтися і не виявляти активності - позиція вичікування і пасивного слідування долі - ваш сценарій на цей період. Якщо діяти таким чином, то до осені ви відчуєте конкретне полегшення і початок зростання - і бізнесу, і здоров'я, і ​​особистого життя.

 

Діва

Майбутній 2013 для представників цього знаку буде цілком сприятливим і світлим. Одна частина Дів зможе піднятися вгору по соціальних сходах, а друга зможе непогано поправити своє матеріальний стан. Перша половина року принесе з собою особливі можливості і перспективи, що дозволить вирішити питання, що давно назрівали, і реалізувати плани, поставлені перед собою раніше. Вас підтримає ваше оточення, друзі, колеги, партнери та всі близькі. Тому, маючи такий хороший тил, досягти своїх висот буде простіше. Лише з другої половини року можуть бути проблеми в стосунках, причому на всіх рівнях - і ділових і особистих. Потрібно остерігатися зради з боку найближчих, особливо на роботі. З якихось незрозумілих причин ваші колеги теж перестануть довіряти вам і, особливо до кінця року, вам необхідно буде покладатися лише на свої сили. Постарайтеся привернути увагу до вашої проблеми родичів і людей, які мають досвід у вирішенні подібних питань. Якщо ви зробите так, то зможете «розрулити» ситуацію. Плюс - вдале планування часу - тоді успіх у виході з кризи вам забезпечений. Але, що б не відбувалося, енергії вам не позичати - ви подолаєте багато перешкод і перепон!

Терези

Це дуже динамічний і енергійний період для більшості Терезів, особливо його перша половина. Ви зможете багато зробити, багато звершити і прийти до своїх заповітних цілей і мрій. Ви будете оточені приємними, добрими і розумними людьми - колегами, друзями і т.д. Таким чином, ви з успіхом зможете організувати нові підприємства, почати нові проекти. Також багато з вас вступить у шлюб або, для початку, знайде свою половинку і почне нові взаємини. У кожному разі - зміцнення статусу і становища вам гарантоване. При цьому активізуються ваші вороги і недоброзичливці. Принаймні, чекайте якихось акцій ваших конкурентів. Друге півріччя, як і годиться, принесе свої плоди і результати зусиль, що почалися на початку року. Ваші друзі і помічники не змусять чекати і прийдуть на допомогу в боротьбі з недругами. Шанувальники вашого таланту також проведуть всілякі акції на вашу підтримку. Це можуть бути, швидше за все, інформаційні «баталії» на просторах інтернету. Тому - відразу рекомендація - подружіться з хорошим програмістом - його послуги вам незабаром знадобляться. Складним буде початок зими 2013 року. Не варто кардинально змінювати напрямок руху в другому півріччі. Краще зайнятися, як вже говорилося вище, підбиттям підсумків першого півріччя. Не вплутуйтеся в нові й ризиковані підприємства, не починайте справу без ретельної підготовки і моніторингу ринку подібних послуг або товарів і т.д. В іншому разі вас чекають неприємності.

 

Скорпіон

Для вас цей рік в цілому буде роком не нових починань, а завершення старого, роком підведення риски, підсумків, розставляння крапок над «і». Це дуже хороший час для творчих людей, представників вільних професій, так званих фрілансерів. Ці люди зможуть по повній реалізувати свої таланти, свій потенціал. Також на вас чекає отримання дивідендів від минулих вкладень і минулих бізнес-проектів. Перша половина року буде дещо суєтною та енергійною. Але, незалежно від цього, період буде для вас досить успішним і вдалим - що у справах, що в особистому житті. Озираючись назад, ви потім зможете констатувати, що, в принципі, були щасливі. Це найкращий час для максимальної реалізації задуманого. Єдине, що вас чекає якась фізична слабкість і схильність до застуд, які мають тенденцію переходити у хронічні нездужання. Потрібно поберегтися і вчасно звертатися за кваліфікованою медичною допомогою. Не варто відвідувати місця великого скупчення народу під час піку інфекцій. Друга половина буде трохи стриманішою в своїх проявах щастя та успіху. Але все-таки, завдяки підтримці зі сторони - колеги, друзі, та й просто рідня - ви зможете також впевнено і спокійно (що властиво багатьом Скорпіонам) рухатися до своєї мети. У другій половині року ваше здоров'я помітно зміцниться і покращає. Скористайтеся цим шансом для своїх звершень!

Стрілець

Це досить хороший рік для Стрільців. Ви з лишком зможете пожинати плоди минулих своїх діянь. Тобто, в цілому, це рік жнив. Ви зможете зібрати плоди - дивіденди своїх торішніх акцій та заходів. Практично весь рік вас будуть займати зовсім різні питання - від кар'єрних до любовних. Головне тут те, що ви зможете легко справлятися з цим напливом клопотів і легко їх вирішувати. У першій половині року вас чекає реалізація ваших надій, планів і сподівань. Постарайтеся конструктивно і планомірно рухатися вперед - світ, принаймні, сприяє вам у цьому. У другій половині року будуть активізуватися ваші старі, часом забуті зв'язки - партнери, покупці, клієнти згадають про вас, але це будуть не зовсім приємні спогади. Вам доведеться щось з ними з'ясовувати, розставляти крапки в минулих, як виявиться, незавершених справах. Ви відчуєте опір з їхнього боку, і доведеться безконфліктно розрулювати ситуації і суперечні моменти. Само собою - хороша юридична допомога вам не завадить, а буде доречна. Подбайте про свого юрисконсульта. Також слід мати на увазі, що через вашу серйозну зайнятість в кінці року ви можете зіткнутися з непередбаченими труднощами в особистому житті - ревнощі, претензії з боку партнера, аж до можливих зрад. Вам потрібно завжди пам'ятати - робота та кар'єра - це важливо, але не важливіше за сім'ю та чиєсь серце.

Козеріг

Рік буде досить позитивним, обіцятиме багато перспектив. Перша половина 2013 року не буде особливо успішною в матеріальному і соціальному планах, зате й особливих проблем не передбачається. Якщо ви стримуєте свій запал і гарячність, то і в особистому житті буде все спокійно і чинно, головне - не тиснути на партнерів і коханих, але й не дозволяти їм «вилазити на голову». Ви мусите бути помірно вимогливі до оточення, не перегинати палицю, як то кажуть, але й бути насторожі. Найкращий час для вас настане з другої половини року. Ваші справи стануть більш успішними, бізнес нехай і не процвітає, але зате стабільний і приносить свій прибуток, вас помічає і оцінює керівництво, збільшується зарплата або прибутки. Якщо дехто з вас планує на цей рік провести операції з нерухомістю, то найоптимальніший період для цього буде в другій половині осені, ближче до зими 2013 року. Купівля-продаж буде досить успішною. Проблеми зі здоров'ям, які мали місце в першому півріччі, підуть на задній план - ваше самопочуття буде значно кращім. Але немає нічого ідеального - без червоточинки не можна - друга частина року буде проблемною в галузі особистих стосунків. Вас можуть переслідувати розчарування і нерозуміння з боку близьких людей. Часом вам буде здаватися, що ви залишитеся наодинці зі своїми проблемами. Але, варіант тут тільки один - триматися! Як говориться в древньому тексті - «Все пройде, пройде і це».

Водолій

Це досить сприятливий рік для більшості Водоліїв. Саме цього року ви зможете намітити для себе майбутні орієнтири і віхи - заплановане в 2013 році буде реалізовуватися і «розкручуватися» в майбутньому, не такому вже й віддаленому. На вас очікує зміна і поліпшення соціального статусу - дехто з вас підніме вгору в кар'єрі, дехто просто змінить місце роботи або посаду. Але, в кохному разі, ваш авторитет, популярність зростуть і кардинально покращаться. У першій половині року найважливішим буде людський фактор - близькі, партнери, колеги та інші люди будуть надавати вам підтримку і допомогу. Ви будете в епіцентрі спілкування, зв'язків, переговорів, листування, дзвінків. Перспективним рік буде не лише в перше півріччя, але й у другій його частині. Дехто з вас буде в цей час багато їздити і подорожувати. А також ви зможете відшукати нові джерела прибутків і помітно збільшити сімейний бюджет. Пізньої осені вас чекають труднощі у взаєминах з близькими і рідними. Ці неприємності можуть призвести до порушення емоційного, а потім і фізичного стану. Головні болі, стрибки артеріального тиску - деякі з симптомів, які покажуть себе в кінці року. Лише в останні тижні 2013 багато проблем піде - ви відчуєте полегшення і в плані здоров'я, і ​​у своєму особистому житті.

Риби

Для більшості з вас 2013 буде досить успішним. Слід зазначити особливо його перше півріччя. Вам просто настійно рекомендується всі найважливіші заходи, справи та акції починати, робити саме в цей час, зокрема, на початку літа. Ви зможете до кінця першої половини року прийти з помітними і відчутними результатами - в кар'єрі, бізнесі, у справах фінансових. Але, як це часто буває, вашої уваги, любові та турботи не вистачатиме вашим близьким і коханим. Вам потрібно при всій вашій зайнятості приділяти їм максимум уваги та ласки. Інакше ви ризикуєте бути незрозумілими й несправедливо звинуваченими в егоїзмі та неуважності. У середині року напруженість трохи спаде. З середини літа ви будете значно більше роз'їжджати країною і містом, і переміщення ці матимуть діловий характер. Багато хто з вас поміняє місце роботи або саму посаду. Причому - на краще, але видно і зрозуміло це буде не одразу. Тобто, ваші зовнішні зміни будуть сприятливими - ви маєте всі шанси поліпшити своє життя - соціальне й особисте. Варто зауважити, що при всьому цьому буде багато непередбачених витрат і витрат ваших ресурсів - і фінансових, і енергетичних. Побережіть свої сили та енергію - вона пізніше вам ще знадобиться. І спробуйте в першому півріччі запастися цими субстанціями на майбутні витрати у другому півріччі. Не витрачайте на непотрібне і пусте.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

Виступ хору
Виступ хору