Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Це цікаво Як прикрасити новорічну красуню?
Як прикрасити новорічну красуню?
Це цікаво.
П'ятниця, 26 грудня 2008, 10:48      Ромни, Сумська область
Якщо в сім'ї є діти, краще почати новорічні радісні приготування заздалегідь. Присвятіть декілька грудневих вечорів сімейним розмовам про майбутні свята, завчасно разом з малюками почніть виготовлення прикрас.

ялинкаЗапропонуйте своїм домашнім найпростіше: пофарбувати спеціальною фарбою або аерозолем волоські горіхи, загорнути дрібні коробочки в блискучий обгортувальний папір і зав'язати красиві бантики; зробити з солоного тіста кумедних сніговичків, прикрасивши їх дрібним бісером та блискучою мішурою; виготовити крихітні прикраси з різноколірної фольги. Молодшим школярам можна запропонувати самостійно зробити новорічний снігопад... з крупинок пінопласту, нанизаних через певний проміжок на нитки, які за допомогою дорослих кріпляться до стелі.


Починати церемонію прикрашання ялинки потрібно не менше, ніж через дві години після її встановлення — це час для того, щоб ялинка відстоялася, а всі гілочки та голки прийняли своє природне положення, розпушилися і розправилися після зняття пакувального паперу і шнурівок. На штучні ялинки це правило теж розповсюджується, тому що після цілого року, проведеного в тісній коробці, вони виглядають пом'ятими.


Розвішування іграшок на ялинці — ціле мистецтво. Наприклад, якщо дерево стоїть в центрі кімнати, то всі прикраси повинні бути рівномірно розподілені по олу. Якщо приставлене до стіни — то тільки по видимих частинах, задні гілки повинні залишатися вільними, а іграшки закріплені так, щоб ялинка не впала від зсуву центру тяжіння. Прямий стовбур дерева можна обмотати ланцюжками або “дощиком”. На кривуватому стовбурі увагу краще не акцентувати.
Купіть недорогий спрей з лелітками або лак для волосся і розпилюйте його зверху вниз по всій висоті дерева або смужками. Але перш ніж приступити безпосередньо до прикрас, дайте лаку висохнути, щоб лелітки не обсипалися.


Всі електричні гірлянди розвісьте до того, як почнете прикрашати ялинку іграшками. Заздалегідь перевірте їх справність. Користуйтеся гірляндами тільки заводського виготовлення. Не використовуйте для прикраси ялинки свічки, саморобні електрогірлянди. Якщо гірлянд декілька, то починайте з тієї, яка буде ближча до стовбура. Там же можна розкласти гірлянду з більшими лампочками, а з дрібними розвісити ближче до країв. При цьому блискучі іграшки краще причепити недалеко від лампочок, щоб вони відображали світло.
Незваєаючи на те, що прикраси святкового дерева — справа смаку кожної сім'ї, мода на них існує. Раніше було прийнято навішувати на ялинку все й одразу, змішуючи різні за стилем іграшки з цукерками, горіхами, хлопавками і гірляндами (звідси і вираз — “вбратися, як новорічна ялинка”). Зараз більше вітається стриманість — не дуже багато іграшок і максимум три кольори.


Навіть старі запаси іграшок зможуть порадувати око, якщо підійти до справи прикраси ялинки по-новому. Як варіант — традиційні кульки, дзвіночки і бурульки, але в одній колірній гаммі. Тоді вбрання дерева не виглядатиме як купа мала, навіть попри те, що на вітках висять різні прикраси.


Прихильники здорового способу життя можуть прикрасити дерево фруктами — яскравими мандаринами на довгих нитках, жовтими ягодами фізалісу і позолоченими волоськими горіхами. Їстівні прикраси перемішайте з іграшковими яблуками і великими скляними кулями, щоб ялинка не спорожніла, коли з неї з'їдять всю смакоту.


Цукеркова ялинка особливо порадує дітей. Але краще не завішувати її солодощами цілком, а тільки розбавити іграшки яскравими льодяниками, мармеладом в блискучих фантиках і шоколадними кулями. Можна заховати під обгортками маленькі папірці з новорічними побажаннями або влаштувати розіграш призів.


“Ретроялинка” прикрашається старовинними іграшками, якщо такі залишилися з часів бабусь і дідусів. В обов'язковому порядку під нею повинні стояти іграшкові Дід Мороз і Снігуронька з ватяними шапками і потертими носами. Якщо прикрас “під старовину” не вистачає, докуповуйте їх в магазині — вони знову популярні.


Можна прикрасити ялинку в кольори благородних металів — срібло або золото, не допускаючи їх змішення. Цій меті сприяє відповідний обгортувальний папір, який оповиває контури будь-яких новорічних іграшок. Як особливо стильні прикраси допускається використання жіночої біжутерії — кулонів, ланцюжків, але витриманих в одній кольоровій гаммі.


Живі квіти на ялинці справляють несподіване враження, особливо хризантема.


Останньою прикрашають верхівку ялинки, надягаючи на неї традиційний шпиль або зірку.

За матеріалами www.genon.ru
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

2
2