Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Це цікаво Як зустрічати 2009 рік
Як зустрічати 2009 рік
Це цікаво.
Вівторок, 23 грудня 2008, 16:16      Ромни, Сумська область

Як зустрічати 2009 рік? 

Новий 2009 рік пройде під знаком Бика. Вважається, що в роки Бика всім доведеться дуже багато працювати, добиваючись нових результатів і покращувати старі досягнення. У політичному житті можуть узяти верх консерватори і сильно обмежити права та свободи громадян (попередні роки Бика - 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997).

Бик - домашня тварина, тому краще зустрічати Новий рік у сімейному колі.

Бик не терпить необачностей, тому до вибору новорічних страв треба підійти ґрунтовно. На столі вітається рослинна їжа: листя салату, овочі, фрукти. З м'ясом у цей рік потрібно бути обережним, особливо з яловичиною. Символ року буде не в захопленні, якщо ви зустрічатимете Новий 2009 рік із закусками з йому подібних.

Краще не одягатися в одяг дуже яскравих кольорів, особливо червоний. Аксесуари, прикраси підберіть з натуральних матеріалів, каменів. З металевих прикрас - золото, срібло, мідь, платина. Але надягати прикраси треба окремо, не змішуючи метали. Також Новий 2009 рік - це рік Земляного (жовтого або коричневого) Бика, тому одяг переважно "живих" кольорів та відтінків, які переважають у природі. Зустрічаючи 2009 рік, поставте на стіл 12 або 5 свічок. Вони можуть бути жовті, золоті або срібні, а також пурпурові, бузкові або блакитні.

Дарувати в Рік Бика краще практичні подарунки. Бик не любить марнотратства, невиправданих ризиків, екстремальних суперновинок. Тому будь-яка річ, що показує, що її володар цінує практичність, підійде для подарунка.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

konotop23
konotop23