Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Це цікаво Як правильно зустріти рік Тигра 2010
Як правильно зустріти рік Тигра 2010
Це цікаво.
Понеділок, 21 грудня 2009, 14:44      Ромни, Сумська область
Тигр 2010Як зустрічати 2010 рік? Тигр - тварина неординарна, вимоглива, а значить, і зустрічати Новий 2010 потрібно по-особливому.

Згідно зі східним гороскопом, 2010 пройде під знаком білого металевого Тигра. Тому, щоб дізнатися, як зустрічати Новий 2010 рік, потрібно перш за все подивитися на тигра. Ця тварина відрізняється енергійністю, сміливістю і зневагою до традиційних консервативних засад. Саме так - весело, з розмахом і слід зустрічати рік Тигра 2010.

І перший дуже важливий факт для зустрічі Нового 2010 року - не можна проводжати старий рік, рік Бика. На Сході існує розповсюджена легенда про те, як буйвіл одного разу здобув перемогу над гордим тигром і принизив його, що стало причиною лютої ненависті тигра до свого переможця. Тому, шануючи Бика, ви тим самим можете позбутися допомоги Тигра в 2010 році.

Як же віддати належне білому металевому Тигру, зустрічаючи його за новорічним столом 2010? Само собою, тут не обійтися без святкового вбрання.

Як зустрічати 2010 рік - одяг та аксесуари

По одягу - надягати смугасте або плямисте, імітуючи забарвлення тигра чи іншого звіра сімейства котячих, як радять деякі видання, не варто - тигрові не сподобається, якщо людина буде ходити в його шкурі. Якщо й смугасте, то яскраве, несхоже на його звичайне забарвлення. А ось зустрічати новий рік 2010 в хутрі - це правильно, тому цей Новий рік ви можете зустрічати у всій своїй хутряній пишності.

Краще віддати перевагу натуральним тканинам, причому, чим дорожче матеріал, тим більше ви полестити Тигру. Шовкова сукня чи костюм із замші стане вашим новорічним талісманом. Шкіра теж буде прийнята прихильно.

Зустрічаючи новий 2010 рік, не забудьте про прикраси з металу! Це може бути благородне срібло, золото або просто біжутерія з металевими деталями - загалом, головне, щоб аксесуари були досить великими, помітними і привертали увагу. Любите стрази - відмінно, блиск до новорічного столу дуже підійде. Використовуйте яскраві блискучі шпильки для волосся, ремінні пряжки, брошки. Не забудьте про новорічну ялинку, вона повинна бути великою, повної гірлянд і іграшок.

Зверніть увагу і на ваше взуття: металевий Тигр дуже образиться, якщо ви будете зустрічати його 2010 рік у звичайних домашніх капцях. Не бувати цьому. Жінкам потрібні шкіряні туфлі, чоловікам - черевики, бажано з яким-небудь помітним декоративним елементом, наприклад, з блискучою металевою пряжкою.

Як зустрічати 2010 рік - стіл і поведінка

Для правильної зустрічі 2010 важливу роль відіграє оформлення інтер'єру. Тут діють ті ж правила: велика кількість натуральних матеріалів, світла і червона колірна гама, аксесуари з металу. Порадуйте Тигра, наприклад, прикрасьте стіл двобарвними свічками, що нагадують смужки на тигрячій шкурі. Запасіться срібними столовими приборами, металевими кільцями для серветок або іншими столовими аксесуарами з металу. Нехай на столі домінують напої червоного кольору, а вази будуть наповнені фруктами. Звичайно, страви з м'яса на новорічному столі просто обов'язкові, але не варто надмірно захоплюватися ними. Тигр завжди їсть в міру. Також у новорічну ніч категорично не рекомендується зловживати спиртними напоями. Вважається, що люди в стані алкогольного сп'яніння ведуть себе подібно до мавп, яких тигри недолюблюють. Але ось зустрічати 2010 веселими обов'язково - металевий Тигр це любить, йому буде приємно, якщо ви зустрінете його вступ у права господаря нового 2010 як можна більш пишно.

Автор: Регіна Райтова

 

http://proua.com/
За матеріалами: Arabio

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

Результати
Результати