Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Статті про місто Северин Олексій Олексійович
Северин Олексій Олексійович
Статті про місто
Середа, 24 вересня 2008, 10:02      Ромни, Сумська область

СEВЕРИН ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

Северин Олексій Олексійович
(30.03.1943-29.05.2004)

Олексій Олексійович Северии народився в м. Ромни. Тут же пройшло його дитинство і юність. На меблевій фабриці розпочав свій трудовий шлях, а після військової служби став працювати па колишньому заводі АТС: спочатку шофером, а з 1967 року .перейшов в цех № 3 слюсарем, де вважався спеціалістом високої кваліфікації.

Він був небайдужою, неспокійною людиною. Не міг пройти поряд із несправедливістю, намагався привернути увагу громадськості до тієї чи іншої проблеми, прагнув згуртувати навколо себе однодумців з метою вирішення того чи іншого питання, що хвилювали людей.

Любив людей, переймався їх клопотами, вникав в суть їх життєвих ситуацій, був готовий прийти їм на допомогу. Він не просто вірив в Бога, вій вірив в людей, в їх добре начало, вірив в те, то добро, справедливість, істина - рано чи пізно - завжди восторжествують. А задля їх торжества готовий був наполегливо докладати зусиль, не шкодуючи свого серця, життєвої енергії... Чи не через це так рано пішов із життя?!

А ще любив історію рідного краю, його славне і прекрасне минуле, давні культурні і мистецькі традиції, в міру своїх можливостей намагався зробити все, що сприяло їх відродженню і розвитку. Тому був активним членом місцевого об'єднання художників «Палітра», упродовж багатьох років обирався депутатом Роменської міської ради і завжди захищав інтереси своїх виборців, всіх жителів міста, безоглядно кидався в бій проти місцевих чиновників. Був чесним і відвертим, ніколи не кривив душею, діяв за велінням свого серця, правди життя. 1, можливо, не завжди був зручним для оточуючих, адже не міг грішити проти істини, проти справедливості.

Він занадто рано пішов із життя, але залишив по собі космічний світ своєї душі, свого серця і своїх добрих справ, що встиг зробити. Він полишив по собі добру пам'ять в серцях його дітей, друзів і товаришів, всій, хто знав його, хто так чи інакше доторкнувся до його серця, до його долі. Тому так багато людей бережуть про нього пам'ять, прагнуть увічнити його ім'я в історії нашого міста, яке він так любив, за кращу долю якого так уболівав.

Тому не випадково ініціатива депутата міської ради М. Андрусенка була підтримана комісією по перейменуванню вулиць, що ось уже упродовж багатьох років діє при міськвиконкомі, знайшла своє схвалення серед депутатів міської ради, які ухвалили одну з вулиць нашого міста назвати ім'ям свого колишнього колеги - Олексія Северина. А на будинку, де жив митець, нещодавно було встановлено меморіальну дошку.

Цього року в Українському фонді культури відбулася персональна виставка роменського митця. Персональна виставка, що відкрилася в Роменському краєзнавчому музеї-теж перша в рідному місті художника.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009