Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо 102 інформує Операція «Візит»
Операція «Візит»
102
Субота, 16 березня 2013, 06:58      Ромни, Сумська область
На Роменщині триває про­філактична операція під умовною назвою “Візит”. То­му якщо у ваші двері подзвонить людина в міліцейській формі та представиться діль­ничним інспектором міліції,  обов’язково перевірте її документи, але не дивуйтеся. Діль­ничний завітав, щоб... позна­йомитися.

Аби ефективніше викорис­товувати зворотний зв’язок із мешканцями, співробітники органів внутрішніх справ що­дня навідуються до осель на своїх адміністративних дільницях. Спілкуючись із людьми, вони з перших вуст дізнаються про проблеми громадян, негайно реагують на скарги та побажання. Можна відразу звернутися до працівника мі­ліції із заявою чи повідомленням. На прохання він також роз’яснить ті чи інші положення чинного законодавства, ознайомить із рекомендаціями щодо попередження крадіжок, зберігання вогнепальної зброї, наведе характерні приклади правопорушень, розповість про до­ціль­ність послуг державної служби охорони. Дільничні вручають візитні картки та пам’ятки “Як не стати об’­єк­том злочинних зазіхань”.

Звичайно, таких візитів не чекають квартиранти, які незаконно винаймають житло, та нелегальні мігранти. Саме тому проводяться оперативно-профілактичні відпрацювання готелів, гуртожитків, ринків. Дані про цих осіб передаються до відповідних служб. Особлива увага приділяється від­відуванню помешкань осіб похилого віку, неблагополучних сімей і самотніх громадян. Адже саме вони найчастіше стають жертвами злочинців.

Вкотре попереджаємо – будьте пильними та обачними! Не впускайте до помешкань сторонніх осіб, навіть якщо вони назвалися соціальними чи медичними працівниками або представниками благодійних фондів чи ветеранських організацій. Пам’ятайте, що злодії можуть завітати під будь-яким приводом, щоб попередньо оглянути житло, за можливості щось викрасти або ж просто видурити гроші.

Пам’ятайте, міліція готова прийти на допомогу в будь-який час доби!

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009