Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо 102 інформує Перш, як дати чарку неповнолітньому — подумай про відповідальність!
Перш, як дати чарку неповнолітньому — подумай про відповідальність!
102
Четвер, 14 лютого 2013, 22:06      Ромни, Сумська область
Правоохоронці Роменського міськвідділу виявили факт втягнення неповнолітнього у пияцтво. Двоє дорослих чоловіків, мешканці Роменського району, святкуючи свято Водохреща задля компанії пригостили неповнолітнього товариша спиртним. Та за своє необдумане частування їм прийдеться відповісти перед законом.

За 2012 рік працівниками міліції задокументовано 22 факти доведення неповнолітнього до стану сп’яніння та 1 факт утягнення дорослими особами неповнолітніх  у злочинну діяльність. Правоохоронці посилюють свою роботу у цьому напрямку з метою профілактики злочинів і правопорушень серед неповнолітніх.

Як засвідчує практика, нерідко неповнолітні, котрі залишені батьками без належного контролю, потрапляють під вплив ненайкращої категорії громадян, в тому числі, раніше судимих за злочини.

Тож, “яке свято, без горілки” не оминуло і 17-річного Олександра, котрий зі своїм дорослим товаришем, 31-річним Віктором завітали на свято Водохреща до знайомого 29-річного Олега. Розпиваючи оковиту, дорослі чоловіки, мабуть, і не звернули уваги, що Олександр є неповнолітнім.

Святкування затягнулося до пізньої ночі. І як завжди, “горілка тягне на подвиги”. Так, неповнолітній Олександр та Віктор направилися до знайомого 31-річного Дмитра. Але останній, ні як не чекав гостей в таку пору. Тому на пропозицію випити — відмовився.

Ображений і невдоволений відхиленою пропозицією візитер вимістив свою лють на віконній шибці - розбивши її. Після чого непрохані гості пішли геть.

А розлюченим господарям замість того, щоб відпочивати вночі, довелось  викликати міліцію. Прибувшим на місце події співробітникам міліції господарі поскаржились на дії непроханих гостей та попрохали у даному випадку розібратися.

Проводячи перевірку по факту розбиття віконної шибки було виявлено ще й факт втягнення неповнолітнього в пияцтво та не залишено без уваги.

За розбиття шибки відносно Віктора складено адміністративний протокол за порушення ст. 173 “Дрібне хуліганство” Кодексу України про адміністративні правопорушення.

А приємне святкування та розпивання спиртного з неповнолітнім, на Віктора та Олега чекає адміністартивна відповідальність за ст. 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння».

 

Працівники міліції вкотре попереджають, що за неодноразове втягнення неповнолітніх у пияцтво може призвести до кримінальної відповідальності по ст. 304 Кримінального Кодексу України «Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років. Тому, в даному випадку чоловіки відбулись, так-би мовити - «легким переляком».

 

Наталія Потапенко, помічник начальника по взаємодії з громадськістю

та ЗМІ Роменського МВ УМВС України в Сумській області

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

026
026