Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо 102 інформує Операція «Мак-2012»
Операція «Мак-2012»
102
Четвер, 02 серпня 2012, 21:09      Ромни, Сумська область
На території м. Ромни та району триває операція під умовною назвою “Мак” із виявлення незаконних посівів наркотичних рослин. 

Кодекс України про адміністративні правопорушення за незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин передбачає штраф від 1360 до 1700 грн. із кон­фіс­кацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.

Кримінальний кодекс за незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин передбачає штраф від 1700 до 8500 грн. або арешт на строк до шести місяців чи обмеження волі на строк до трьох років.

Незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель особою, раніше засудженою за цими статтями, або за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також маку в кількості 500 і більше рослин чи коноплі – 50 і більше – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Просимо повідомляти до міськвідділу міліції про виявлені місця висіву маку, коноплі або інших наркорослин тел.: 102, 2-12-31, 2-12-30.

Наталія ПОТАПЕНКО,

помічник начальника міськвідділу УМВС

зі взаємодії

з громадськістю та ЗМІ.

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим