Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо 102 інформує Обікрав власну родину
Обікрав власну родину
102
Четвер, 02 серпня 2012, 20:58      Ромни, Сумська область
Міліція затримала чоловіка, який обікрав колишню дружину та свою маленьку донечку. 28-річний роменець, намагаючись вирішити власні матеріальні проблеми, викрав із банківської картки колишньої дружини 330 гривень, які та планувала витратити на їх спільну дитину.

27-річна роменка повідомила про крадіжку до міськвідділу міліції. За її словами, коли на­дійшло смс-повідомлення про зняття грошей з банківської картки, спочатку подумала, що це зробила мати. Невдовзі з’ясувалося, що помилялася. Зателефонувавши колишньому чоловіку, зрозуміла, що це са­ме його рук справа.

Правоохоронці спочатку перевірили версію жінки. Й відразу з’ясували обставини злочину. По допомогу звернулися до банківських працівників. Встановити, хто саме знімав гроші з банківської картки, нескладно, адже відслідкувати зловмисника можна за допомогою відеокамери, вмонтованої в кожен банкомат. Підозри підтвердилися. Зловмисник відразу визнав свою провину, пояснивши, що мав ключ від оселі колишньої дружини. “Думав, не знайдуть, – говорить він, – вважав, що ніхто не здогадається”.

Розпорядок дня мешканців квартири він добре знав. Упевнившись, що вдома нікого немає, він проник у квартиру. Грошей не знайшов, проте помітив гаманець із банківською карткою, пін-код якої знав. У найближчому банкоматі без жодних докорів сумління він зняв 330 грн., після чого поклав картку на місце, замітаючи сліди злочину. Крім того, він навіть вимкнув мобільний телефон на декілька днів й ані вдома, ані на роботі не з’являвся. Тільки після п’яти діб кро­піткої роботи співробітники міліції затримали злодія.

Хоча чоловік шкодує про скоєне, за даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 185 ч. 3 “Крадіжка” Кримінального кодексу України. Покаранням для нього може стати позбавлення волі на строк до шести років.

Наталія ПОТАПЕНКО,

помічник начальника міськвідділу УМВС

зі взаємодії

з громадськістю та ЗМІ.

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг