Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо 102 інформує Добровільно здайте зброю
Добровільно здайте зброю
102
Четвер, 05 квітня 2012, 20:16      Ромни, Сумська область
З 1 до 30 квітня згідно з розпорядженням управління МВС України в Сумській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та пристроїв.  

Пропонуємо здати в міськ­відділ міліції зброю, набої, вибухові матеріали та пристрої, які незаконно зберігаються або незареєстровані у законному порядку. Власникам мисливської нарізної, гладкоствольної, холодної зброї та газових пістолетів, які не мають дозволу на їх зберігання, також необхідно їх зареєструвати.

Громадяни, котрі добро­віль­но здали вогнепальну зброю військових зразків і боєприпаси до неї, вибухові пристрої та обрізи мисливської вогнепальної зброї, згідно з ч. 3 ст. 263 КК України звіль­няються від кримінальної від­повідальності за незаконне їх зберігання. Осіб, котрі ухиляються від цих вимог, притягатимуть до кримінальної відповідальності.

З питань добровільної здачі зброї та її реєстрації звертайтесь у дозвільну систему Роменського МВ УМВС України в Сумській області (каб. № 24) або в чергову частину.

Юрій ЯРОВИЙ,

начальник Роменського міськвідділу УМВС.

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009