Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо 102 інформує Повернувся до в'язниці
Повернувся до в'язниці
102
Середа, 15 лютого 2012, 21:33      Ромни, Сумська область
Суворе покарання за особливо тяжкий злочин не виправило жителя Роменського району.

Через декілька місяців після звільнення в грудні минулого року гр. Л. скоїв відкрите викрадення двох мобільних телефонів у Ромнах. Згодом "прихопив" медикаменти з аптеки одного з населених пунктів району. Байдуже, що ліки могли знадобитися жителям цього та прилеглих сіл. Та дільничний інспектор міліції, який під час профілактичних бесід із мешканцями запідозрив неладне, саме в цей час зайшов до аптеки, де й виявив грабіжника. Не бажаючи відповідати за скоєне, той спробував покинути місце злочину з викраденим. Але правоохоронець, наполегливо переслідуючи зловмисника, затримав його. Порушено кримінальну справу.

Громадянин Л. і цього разу проігнорував шанс повернутися до нормального життя. Небажання знову потрапити до в'язниці змусило його переховуватись від органів дізнання та слідства. Але кримінальну діяльність він не полишив. Скориставшись неуважністю власника автомобіля С., злочинець викрав із зачиненої та поставленої на сигналізацію машини барсетку з документами та грошима.

Завдяки злагодженим діям працівників міліції громадянина Л., який вже перебував у розшуку, затримали відразу після скоєння останнього злочину. Порушено кримінальну справу за ст. 186 ч.1 і ч. 3 (грабіж із проникненням) та ст. 185 ч. 2 (крадіжка, вчинена повторно) КК України. Обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Так, через небажання ставати на шлях виправлення правопорушник знову повернувся до в'язниці.

В'ячеслав НАУМЕНКО,

начальник сектора

кадрового забезпечення Роменського міськвідділу УМВС
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юний художник
Юний художник