Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо 102 інформує Зник племінник… і гроші
Зник племінник… і гроші
102
Четвер, 19 травня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область
У більшості людей свято 9 Травня пробуджує почуття пат­ріотизму й гордості за свій народ. Зовсім інші емоції цього дня опанували раніше судимим мешканцем Полтавщини 1992 р. н., який завітав на гостини в Заруддя до свого дядька, інваліда вій­ни, учасника бойових дій в Афганістані. 

Хлопець із кримінальним минулим навідався до чи не най­ближчого родича (матір позбавили батьківських прав), щоб допомогти по господарству, посадити город, а також оформити спадщину, чого не міг зробити раніше, адже відбував покарання за ґратами.

Та розпочати нормальне життя йому знову завадив нездоровий злочинний потяг. У переддень головного свята весни афганець отримав передачу від дружини з Харкова. Жінка надіслала гроші, а також гостинці для племінника – новий одяг. Подарунки склали в шафу. Однак коли наступного дня ветеран повернувся з урочистого мітингу, вдома гостя вже не було. Також зник­ли велосипед, одяг і 1460 грн. Він відразу повідомив про пропажу міліцію.

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце злочину, встановила обставини крадіжки. Ведеться пошук підозрюваного, яким, на жаль, виявилася близька людина постраждалого.

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу УМВС зі взаємодії з громадськістю  та ЗМ
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм