Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо 102 інформує Граючись – потрапити за грати
Граючись – потрапити за грати
102
Неділя, 01 травня 2011, 21:12      Ромни, Сумська область

 

«Не вбий», «Не вкради» - ці слова насторожують та супроводжують нас все життя, порушивши їх назавжди можна поставити пляму на своєму житті…

 

11 – ти літній Сашко, 12 –літній Микола та 13 – літній Іван, як завжди грали в районі Засулля та вигадували нові забави для гарного супроводу дня. Так однолітків занесло на подвір’я до нежилого будинку. Вони помітили, що господарів немає , а одне з вікон вкрите лише поліетиленовою плівкою. Недовго думаючи товариші вирішили пробратися до хати.

На протязі неділі хлопці потайки бігали на подвір’я. Будинок мов манив їх до себе і їм здавалось ніби вони шукачі скарбів. Загравшись парубки вже не розуміли, що роблять і потроху почали виносити з будинку речі, які ховали дома у Миколи.

Все б нічого, та справжній господар вчасно помітив пропажу речей та звернувся до міліції.

В ході слідства хлопці зізнались, що не мали ніякого наміру, а дані дії вважали за гру, то й уявити собі не могли, що їм за це щось буде.

На даний час з «шукачами скарбів» проведено роз’яснювальну роботу, адже згідно Кримінального кодексу України, відповідальність настає лише з 14 років.

 

Хай ця історія стане батькам пересторогою. А щоб ваше чадо не натворило лихо і не виросло злочинцем, може все ж таки навчіться  їм приділяти більше уваги , які заклопотані ви б не були. Розкажіть, що чуже майно – це заборона! І хай ваша дитина знає, що будь – яка крадіжка навіть не велика – карається законом.

 

 

Наталія Войтенко,

помічник начальника Роменського МВ УМВС України в Сумській області.

 

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг