Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо 102 інформує Потерпіла затримала грабіжника
Потерпіла затримала грабіжника
102
П'ятниця, 15 квітня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

29 березня близько 16-ї години телефоном 102 схвильований жіночий голос повідомив про грабіж у Роменській стоматоло­гічній поліклініці.

Як з’ясувалося, за півгодини до цього правопорушник проник в один із кабінетів, звідки щойно вийшла медсестра, і намагався викрасти гаманець із залишеної без нагляду сумочки. Саме тоді жінка повернулася. Кинувши погляд на свою власність у руках грабіжника та оцінивши ситуацію, вона не розгубилася – покликала на допомогу. Поки не підоспі­ли колеги, сміливиця не дозволила нахабі покинути приміщення, хоча той і встиг кілька разів вдарити її по обличчю.

Міліція не забарилася й заарештувала злочинця. Ним виявився неодноразово судимий мешканець с. Ріпки 1984 р. н., який, до речі, в лютому тільки звільнився.

Порушено кримінальну справу за ст. 186 ч. 3 “Грабіж” – відкрите викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у приміщення, або що завдало значної шкоди потерпілому.

Виправдовувати вчинок молодого чоловіка безробіттям, напевно, не доречно. Адже нехай і важка сільська праця все-таки краще, ніж існування за ґратами.

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу УМВС

зі взаємодії з громадськістю та ЗМІ.

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня