Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Озброєний довірою мешканців
Озброєний довірою мешканців
Вісті Роменщини
Вівторок, 08 грудня 2009, 08:25      Ромни, Сумська область

Повага мешканців - надійна зброя дільничного інспектора міліції в боротьбі зі злочинніс­тю. Добрі відносини з людьми можуть замінити навіть громадське формування. Головне, правильно організувати роботу з населенням.

 

Завдяки такому підходу дільничному Володимиру Каплуну вдається розкривати як давні злочини, так і "по гарячих слідах". Нещодавно під час оперативно-розшукових заходів він знайшов злодія, який 5 листопада викрав трансформатор із катодної станції поблизу Анастасівки. Розповіді місцевих мешканців допомогли з'ясувати, що крадіжку скоїв раніше судимий роменець 1988 р.н. У селі поблизу мешкає його бабуся. Навідуючись до неї, трансформаторний "потрошитель" добре спланував злочин (це непросто, адже об'єкт під напругою). Сума збитку склала більше 5 тис. грн. Але злодій здав у пункт прийому кольорових металів лише мідь, інше просто викинув. Міліція обов'язково навідається і до "металістів", а поки що порушено кримі­нальну справу за ч. 1 ст. 185 ККУ.

 

За цією ж статтею завдяки роботі дільничного порушено ще одну карну справу. Наприкінці серпня у бобрицького дачника зникла з машини барсетка, де були близько 3,5 тис. грн., 100 доларів США, мобільний телефон, документи. Знову ж таки допомогли місцеві мешканці. Під час опитування Володимир Каплун дізнався про бомжа, мешканця горища, вікна якого виходили якраз на подвір'я, де стояла машина потерпілого. Вже на початку листопада надійшла інформація, що підозрюваний з'явився у Перехрестівці. Коли його затримали, злодій в усьому зізнався, показав навіть місце, де викинув барсетку. Але гроші він витратив у перші ж три дні після скоєння злочину, поїхавши до Києва.

 

Наталія ВОЙТЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

14
14