Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Нічний постріл у груди
Нічний постріл у груди
Вісті Роменщини
Вівторок, 08 грудня 2009, 08:22      Ромни, Сумська область

Не лише жадоба наживи може штовхнути на найстрашніший злочин - вбивство. Зовсім через інше, вважають мешканці Андріївки, таке злодіяння скоїв двадцятип'ятирічний роменець, занапастивши чуже, а заразом і своє життя.

 

Складні відносини селян з орендарем місцевого ставка липневої ночі "залагодила" його смерть, яку спричинив постріл з вогнепальної зброї. Жертва навіть не прокинулася.

 

Нічне вбивство у сторожці приголомшило Роменщину. Жодних слідів, свідків. Але слідство крок за кроком розплутувало клубок загадкових подій. Врешті-решт докази вказали на вбивцю. Як з'ясувалося, до злочину молодий чоловік серйозно підготувався, придбав заборонену зброю, ґрунтовно спланував свої дії. Завдяки кропіткій роботі слідства лише за єдиною слабкою "зачіпкою" його вдалося затримати, злочинець в усьому зізнався.

 

Нелегко однозначно оцінити вчинок, скоєний за юридичним визначенням "на ґрунті неприязних відносин і з метою помсти", особливо коли суд ще не сказав своє слово. Однак навмисне вбивство за жодних обставин не може виправдати ні законний, ні людський суд.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського міськвідділу міліції зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юні майстри
Юні майстри