Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Наставниця талановитої Роменщини
Наставниця талановитої Роменщини
Вісті Роменщини
Вівторок, 08 грудня 2009, 08:15      Ромни, Сумська область

Нещодавно в житті нашого щедрого на таланти міста, й дитячої музичної школи зокрема, відбулася подія, яку всі чекали з нетерпінням, - творчий вечір Віри Павлівни Булим - людини, чиї творчість і життя пронизані любов'ю до дітей, рідного краю і, звичайно, до її величності Пісні. 

 

Творче життя Віри Павлів­ни схоже на яскраву зірку, яка, запалавши на небосхилі, віддає частинку тепла, любові, таланту всім, хто поруч. Її візитна картка - це усмішка, яка притягує, зачаровує, вселяє оптимізм, да­рує віру в життя. За ці людські якості й за неперевершений талант учні безмірно люблять свого найліпшого в світі педагога. Підтвердженням цієї любові є щирі слова вдячності й музичні вітання Вірі Пав­лівні від нинішніх і колишніх учнів, які зібралися 20 листопада на її ювілейний творчий вечір, - Галини Уварової, Аліни Губарь, Ані Кондратенко, Аліни Решетило, Валентина Коновала та інших.

 

Сьогодні Віра Павлівна щаслива не тільки обдарованими вихованцями, а й талановитим онуком, який перейняв від бабусі вміння зачаровувати глядачів прекрасною виконавською майстерністю. Денис Булим подарував цього вечора своїй дорогій бабусі пісню "Чорнобривці".

 

Творчий шлях Віри Пав­лівни надзвичайно багато­гранний, але прив'язаний до рідного міста. Народилася вона в Смілому, закінчила Харківське музичне училище, згодом - Сумський державний педінститут ім. А.С. Макаренка. Після училища зовсім юною приїхала працювати на Роменщину, а оскільки була гарненькою та мала легку веселу вдачу, швидко зустріла свою долю, вийшла заміж й назавжди вросла корінням у прекрасну роменську землю.

 

Привітно зустріли молоденьку Віру в дитячій музичній школі. Її талант швидко помітили й поза цими сті­нами. Золотий голос дівчини дзвенів на всіх культурно-мис­тецьких заходах міста під акомпанемент знаменитого народного оркестру народних інструментів. Віра Павлівна також учасниця заслуженого народного хору України (кер. Г. Максименко), з яким гастролювала в Києві, Сумах, Болгарії. Сама деякий час працювала його диригентом.

 

Особливим теплом і лю­бов'ю пронизана робота Віри Павлівни в Роменській дитячій музичній школі. Вона - душа колективу, завжди вносить заряд доброї енергії, з нею хочеться спілкуватися, радитися, називати її теплим сонечком доброти і ніжності. А з яким розумінням ставиться вона до дитячих проблем! Зав­жди підтримає, заспокоїть, ко­ли треба - застереже, але зробить це настільки тактовно, що ніколи не ранить тендітну дитячу душу.

 

Вірі Павлівні, здається, під силу все. Хор під її керівництвом з приголомшливим успіхом виступав на підмостках не тільки роменської, а й обласної сцени. Деякі сумські музиканти одного разу навіть вирішили, що хор співає під фонограму. Недаремно портрет Віри Павлівни як кращого викладача ДМШ прикрашав у 1967 році міську Дошку пошани. Її фото й нині там, оскільки талант і працелюбність цієї неор­динарної, прекрасної людини не згасає, а навпаки, вдосконалюється і примножується.

 

Всім давно відомо, що Віра Павлівна не вміє працювати упівсили. Якщо вже береться до діла, віддається сповна. Найвищою нагородою за таку самовідданість і жертовність є перемога її учнів у обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах. На ювілейному вечорі вихованці Віри Павлівни також показали високий рівень підготовки, ще раз підтвердивши неперевершеність викладацького таланту свого наставника. Глядачі щиро аплодували В. Коновалу, Т. Бондаренко, С. Московцю, В. Кузнєцову, Н. Титаренко, В. Невожай, С. Гончаренко, Ю. Бердник, Н. Буглак. Кожен з них вклав у пісню частинку своєї душі й світився радістю, любов'ю до пісні, перейнятими від Учителя з великої літери. Вела програму, як завжди натхненно і вміло, її учениця Аліна Губарь.

 

Тож нехай, дорога Віро Пав­лівно, у вашій оселі завжди панують добро і злагода, у помислах - мудрість, у серці постійно звучить музика, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм учнівської вдячності.

 

Тетяна БАЛЯБА, 

начальник відділу культури міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел