Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Забуттю не підлягає
Забуттю не підлягає
Вісті Роменщини
П'ятниця, 27 листопада 2009, 09:24      Ромни, Сумська область

На виконання Указу Президента України Віктора Ющенка "Про заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів", розпорядження міського голови Павла Помарана, з метою гідного вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу 28 листопада о 15.30 год. біля пам'ятного знака жертвам Голодомору (вул. Дудіна) відбудеться урочистий мітинг.

 

О 16.00 год. оголошується хвилина мовчання. На цей час буде зупинено роботу в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, на підпри­єм­ствах, в установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

 

Також цього дня проводиться щорічна Загальноукраїнська акція "Засвіти свічку". Просимо взяти активну участь в акції всіх мешканців Ромен, засвітити свічки та лампадки у кожному вікні.

 

Державний історико-культурний заповідник "Посулля" запрошує відвідати виставку "Забуттю не підлягає" у Роменському краєзнавчому музеї, а також музей Петра Калнишевського в с. Пустовійтівка. Вхід безкоштовний.

Музеї працюють з 8.30 до 15.00 год.

 

Оргкомітет. 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

42
42