Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини У вогні броду немає
У вогні броду немає
Вісті Роменщини
П'ятниця, 27 листопада 2009, 09:09      Ромни, Сумська область

Хтось влучно помітив: у вогні броду немає. Справді, жарти з ним погані. Однак жартуємо, іронізуємо з приводу пожежної безпеки і постійно розплачуємося - людським життям, матеріальними цінностями. Тому й статистика тут має особливо сумний ви­гляд. Станом на 10 листопада 2009 року в місті та районі виникло 79 пожеж, на яких виявлено шість тіл без ознак життя, один чоловік отримав травми.

 

Хоч як банально це звучить, але основні причини таких явищ криються у звичайнісінькій безтурботності. Саме через необережне поводження з вогнем виникає найбільше пожеж. Особливо небезпечним є куріння у ліжку, найчастіше в нетверезому стані. Людина непомітно засинає і не відчуває, як випускає з рук недопалок.

 

Зазначимо, що ми не вміємо (або не хочемо!) як слід поводитися з електрообладнанням, навіть з простими електроплитками, прасками, кип'ятильниками. Тому робимо цим самим зловісний внесок у сумну статистику. Все більше пожеж виникає через неправильне влаштування та порушення правил експлуатації печей і димоходів, бо господарі не ремонтують старі пошкоджені димоходи.

 

Працівники державного пожежного нагляду періодично перевіряють житло осіб, які зловживають спиртними напоями, проводять з ними бесіди щодо до­тримання елементарних правил пожежної безпеки. Але вони, як і більшість населення, ставляться до цього скептично, без розумін­ня, мовляв, зі мною такого не трапиться.

 

Не нехтуйте правилами пожежної безпеки, легковажно сподіваючись, що біда обійде ваш дім стороною.

 

Шановні громадяни! Звертаємося до вас із проханням бути максимально обережними при використанні відкритих джерел вогню та уважними при користуванні електронагрівальними приладами і пічним опаленням. Пам'ятайте: лише суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути лиха. Бережіть своє життя і життя близьких!

 

Державний пожежний нагляд Роменського РВ ГУ МНС України

в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

10
10