Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Поки що без каліфорнійського
Поки що без каліфорнійського
Вісті Роменщини
П'ятниця, 27 листопада 2009, 09:02      Ромни, Сумська область

Апаратна нарада, яку провів секретар міської ради Леонід Набойченко, розпочалася з інформації головного лікаря райСЕС Миколи Бойка.

- З початку епідемії в області зареєстровано двадцять дев'ять тисяч випадків захворювань на ГРВІ та грип. У чотирьох випадках підтверджено каліфорнійський грип - два в обласному цент­рі і по одному в Шостці й Недригайлові. Померло п'ять осіб - дві людини в Конотопі й по одній у Сумах, Охтирці, Кролевці, - за­значив він. - У Ромнах зареє­стровано 1296 випадків ГРВІ, із них у двадцяти п'яти встановлено грип. За 46-й тиждень нинішнього року рівень захворюваності населення міста був нижчий порогового. За оперативними даними, 16 листопада Державна проти­епідемічна комісія прийняла рішення про введення на території області протиепідемічних заходів у зв'язку із перевищенням у півтора раза порогового рівня захворюваності на ГРВІ і грип у всіх контрольних містах, за винятком Ромен.

 

Також на нараді заслухано начальника управління праці та соціального захисту населення Юрія Скиби про виплату допомоги особам, котрі доглядають за самотніми громадянами, які потребують сторонньої допомоги.

 

2 грудня відбудеться відкриття центру інформаційних та адміністративних послуг, повідомила керуюча справами виконкому Анжеліка Окіпна. Він буде знаходитись на першому поверсі приміщення міськради. На урочисту церемонію очікується при­їзд делегацій з Чехії та Нідерландів. З 23 листопада заплановано "пробний пуск" центру. Обсяг інформаційних і консультаційних послуг коригуватиметься відповідно до потреб громади.

 

Не оминули на апаратній нараді і те­му виборів. Начальник відділу ведення Державного ре­єстру виборців Валерій Спичка вкотре закликав роменців перевірити правильність даних, занесених до реєстру, щоб уникнути непорозумінь у день виборів.

 

Розглянуто звернення громадян.            

 

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Круг біля Ленкому
Круг біля Ленкому