Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Чому я буду голосувати за Віктора Януковича?
Чому я буду голосувати за Віктора Януковича?
Вісті Роменщини
П'ятниця, 27 листопада 2009, 08:46      Ромни, Сумська область

Я більше двох років працював керівником головного управління міського господарства Роменської міської ради, займався комуналкою.

 

Час дуже швидко минає, нові події вносять корективи в наші уявлення про політику і полі­тиків. На жаль, ще частина виборців вірить цинічній брехні популістських заяв, спритній риториці. Правда, все менше вождів, "польових командирів" стало з'являтися на телебаченні. Може, вичерпалися брехливі аргументи, а може, когось-таки мучить совість, що не зняли депутатської недоторканності, не побудували професійну армію, бандитів не посадили в тюрми, а багаті так і не поділилися з бідними.

 

Частина "героїв революції" ще за рік до виборів кинули свого президента, продавши заодно і коаліцію, а тепер, мабуть, десь у пошуках нових технологій, як на примітивних "геть" і "ганьба" задурити голови громадянам, щоб знову спритно влитися у спішно створені блоки і вкотре проексплуатувати довіру людей.

 

Відчувається, що й своїм західним господарям вони вже не потрібні, бо нічого нового так і не придумали, як провести "майдан-2009" і висунути "леді Ю" кандидатом у президенти. На нові технології і декорації чи то грошей не вистачило, чи розуму. Бо вийняли старенький сценарій і прокрутили його з піснями замість того, щоб хоча б серйозні дискусії розгорнути, за свої недоліки, злодійські полі­тичні помилки покаятись публічно перед народом, за химери, які успішно розбудували, за суцільне блюзнірство, аморальність і зрадництво своїм же лозунгам.

 

Отже, не складається у мене уявлення про них як про потужну політичну силу, що орієнту­ється на європейський вибір,  печеться за народ і державу. Те, що було незвичайно у 2004, нині викликає тільки іронію, бо явно "зменшилися" політичні фігури і не такі вже красиві, яскраві, могутні. І бавляться, як казав класик, "політичною тріскотнею".

 

Український же виборець, хоча людина й емоційна, хоча і полюбляє масові веселощі з політичними зірками, вимушений таки зізнатися собі, що на шоу і обіцянках далеко не поїдемо, що життя в Україні на рівні слаборозвиненої країни, що люди збідніли у багато разів за всіма соціальними напрямками. Ми вже помріяли серцем, а треба включати розум, життєвий досвід, бо ніколи нас так цинічно не обдурювала влада, як за останні роки "свободи" від законів, моралі, совісті.

 

Телевізійна боротьба з кризами (м'ясною, бензиновою, нафтовою, економічною, а тепер ще й вірусною) - це лише театральні завіси злочинних дій, які призвели до них. Навіть не радіють жінки з приводу вбрання прем'єрки, на це вже ніхто не звертає уваги, бо "прин­цеса" з екрана продає підприємства, розбазарює державну власність, розвалює економіку, науку, освіту і культуру. Її Україна - країна занепаду, нескінченних боргів, полі­тичних сварок і партійних погроз усім, хто на порядку денному телеекрана.

 

У жодній цивілізованій кра­їні народ не дозволяє так глумитися над собою, тримати людей на жалюгідних пенсіях і  зарплатах, за їх рахунок вирішувати всі кризи, лишати надії на якісне медичне обслуговування, європейську освіту, доступні товари і послуги, захист конституційних прав і свобод, гарантоване майбутнє дітей і молоді.

 

Цифри і статистика - най­кращий аргумент. Згадаймо, що на початку 2005 року нова влада отримала від уряду В.Ф. Януковича темпи зростання економіки 10-12%, а в будівництві цей показник сягнув 20%. За наступні сім місяців уряд Ю.В. Тимошенко економічне зростання перетворив на спад. "Сини революції" так і не зумі­ли, а може, і не збиралися показати світу економічне чудо, соціальне процвітання, створити міцну, незалежну державу, про яку вони так солодко "ви­співували" на майданах, відволі­каючи декілька місяців підряд людей від роботи, учнів та студентів - від навчання. Вони втягли у свій небезпечний танок багато щирих і довірливих людей, не замислюючись, що прийде час відповідати за руйнацію, зубожіння народу, кримінальний розподіл держави. А коли починали придуману за океаном революцію, то про майбутнє навіть і не думали,  бо, мабуть, погано вчили історію в школі, а тому й не змогли проаналізувати гіркі уроки Паризької комуни чи Жовтневої революції. А головний урок такий: за королями народ відправляє на гільйотину і своїх револю­ційних вождів. Тож гратися з народом вкрай небезпечно для власного хорошого життя на політичній сцені.

 

Українці жорстоко поплатилися за "майданне" безглуздя. Удвічі зросла інфляція, повсюдне безро­біття, заморожено соці­альні стандарти, розпочалася економічна криза. Керівники країни разом з урядом примусили страждати весь народ через газові проблеми, комунальні неплатежі, недобросусідські від­носини з Росією. Люди у розпачі, просять милостиню на лікування своїх близьких і рід­них, бо вітчизняна медицина вже не в змозі виконувати свої функції. Сотні тисяч людей оплакують передчасно померлих від туберкульозу, СНІДу, наркоманії, онкозахворювань, бо всі державні програми цієї команди є просто черговим блефом.

 

Закриваються школи, амбулаторії, дитячі садки, магазини, вже давно не працюють сільські клуби, вимирає село, яке завжди забезпечувало Україні статус житниці. В цей час за спиною виборця йде розподіл територій, захоплення земель. Свої українці-демократи, як монголо-татарське іго, налетіли на рідну землю. Навіть церкви включилися у політичний галоп, забувши про своє призначення, освячуючи кримінальні дії і наміри можно­владців.

 

Я буду голосувати за Віктора Януковича, бо вірю, що тільки він може створити систему соціального партнерства, відродити добросусідські відносини з усіма країнами доброї волі, відновити повагу до культур, народи яких проживають в Україні.

 

Віктор Федорович - людина, яка сама пройшла через іспити владою, через тріумфи і переслідування, зміцнилася в опозиції. Тому не на словах, а на ділі він забезпечить дотримання свободи слова, верховенства права, загальнолюдських цін­ностей. Я вірю, що тільки В.Ф. Янукович об'єднає український народ, поверне йому почуття історичної значимості, національної гідності, повагу до України в світі.

 

Яків ЗУБАН, 

пенсіонер.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння