Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Борімося й переможемо
Борімося й переможемо
Вісті Роменщини
П'ятниця, 27 листопада 2009, 08:42      Ромни, Сумська область

На Сумщині, зокрема в Ромнах, організований і зареєстрований осередок політичної Всеукраїнської партії "Діти війни".

 

Ми, діти війни, сприймаємо нову організацію як сильну полі­тичну силу, оскільки в партії єдина мета - захищати, підтримувати, а також забезпечити виконання закону, який бу­ло прийнято в 2004 році за ініціативою Соціалістичної партії України. Зараз роменський актив докладає зусилля, щоб надати юридичну і моральну допомогу, контролювати доплату 30% до пенсії та надання інших пільг цій категорії населення в повному обсязі.

 

Наше покоління в голоді та холоді ліквідовувало післявоєнну розруху, дало друге життя заводам і фабрикам, підкоряло космос і підняло цілину в Казахстані, побудувало БАМ і Уренгой, атомні й гідроелектростанції та ін.

 

За інформацією головного управління пенсійного фонду України в Сумській області, станом на 1 липня 2009 року за рішенням судів у справах за позовами дітей війни виплачено надбавки до пенсії 1470 особам. В області 150 тисяч громадян мають статус дітей війни, з них 60 тисяч подали позовні заяви до суду за допомогою Соціалістичної партії України і партії "Діти війни".

 

Будемо й надалі боротися і перемагати.

 

Всі бажаючі включитися у боротьбу за наш добробут та права, а також подати заяви про вступ у партію, можуть звертатися тел.: 2-31-94, 2-31-21, 096-268-91-93.

 

Леонід МЧЕДЛІШВІЛІ, 

голова Роменського осередку партії "Діти війни".

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

29
29