Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Сивина в голову, коноплі – в чай!
Сивина в голову, коноплі – в чай!
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 листопада 2009, 11:16      Ромни, Сумська область

Не думав і не гадав 70-річний житель Коновалів, чим йому обійдуться нічні гуляння. Як і завжди, добре напідпитку самотній чоловік вирішив розважитися. Щоб далеко не ходити, обрав для своєї концертної програми сусідів - цілу ніч нецензурно погрожував фізичною розправою. Тільки рано-вранці люди викликали лікарів Першої обласної спеціалізованої лікарні. Разом зі швидкою до пацієнта прибув і співробітник міліції, щоб допомогти вгамувати порушника спокою. Дідусь, трохи протверезівши, дуже здивувався приходу таких гостей. Та ще більше здивувалися вони, коли побачили в будинку коноплі.

 

Затриманий пояснює, що не криючись вирощував рослину заради власного задоволення, мовляв, добре смакує в чаю. А про заборону такого захоплення навіть не здогадувався - "росте, то й нехай росте". Його щирість перевіряється правоохоронцями, а пристрасть до наркотику - лікарями.

 

Згідно із законодавством незаконне виготовлення, при­дбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. Однак у даному випадку на вид покарання повинні вплинути різні фактори, передусім вік. Скоріше за все, дідусеві зі згубною звичкою "сві­тить" умовне покарання, а також примусове лікування від алкоголізму та наркоманії.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ зі зв'язків

з громадськістю та ЗМІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юні майстри
Юні майстри