Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Покоління потенційних алкоголіків
Покоління потенційних алкоголіків
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 листопада 2009, 11:10      Ромни, Сумська область

 Нещодавно працівники міліції затримали компанію молодих людей, які зігрівалися вином у сквері біля площі Свободи. Більшість веселого гурту складали учениці однієї з міських шкіл, а пригощав своїх подруг молодий чоловік, якому і в голову не прийшло, що він порушує закон...

 

Триває операція "Магазин", спрямована на виявлення осіб, які продають алкогольні та тютюнові вироби неповнолітнім. При виявленні таких випадків на продавця складається адміністративний протокол, який направляється в адміністративну комісію, де приймається рішення щодо розміру штрафу. У порівнянні з минулим роком кількість таких протоколів зросла. В алкогольно-тютюнових відділах магазинів не завжди є від­повідні попереджувальні таблички. Про бабусь, які приватно реалізують тютюн, навіть говорити не варто.

 

Крім того, реалізація пива в українському законодавстві не передбачає обмежень щодо віку. Пиво - не просто алкогольний напій, але, як ствер­джують медики, сильний провокатор алкоголізму. Внаслідок частішають випадки пивного алкоголізму. Зважаючи на це, підростає ціле покоління потенційних алкоголіків. Крім того, юних любителів цього напою після його вживання завжди "тягне на подвиги". Здається, доки не буде законодавчих змін, на успіх у боротьбі з цією проблемою розраховувати неможливо.

 

Чи часто продавці магазинів порушують законодавство, продаючи алкоголь неповнолітнім? Усі проінформовані, з усіма проведено профілактичні бесіди. Майже скрізь є вивіски про заборону продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів цій категорії покупців. На жаль, для більшості продавців це лише формальність.

 

Наталія ВОЙТЕНКО. 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел