Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Звернення
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 листопада 2009, 11:28      Ромни, Сумська область

 

Шановні жителі міста!

 

Нас усіх турбує ситуація, що склалася зі спалахом епідемії грипу в західних регіонах України.

 

2 листопада у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання координаційної ради щодо вивчення конкретних причин зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні ін­фекції із залученням профільних працівників відповідних служб.

 

Щоб запобігти розповсю­дженню гострих респіраторних захворювань, у місті відпра­цьова­но чітку систему контролю та профілактичних дій.

 

Доводжу до вашого відома, що згідно з рекомендаціями урядової комісії та розпорядження голови облдержадміністрації від 30.10.2009 р. № 604 з 2 по 29 листопада оголошуються канікули в усіх загальноосвітніх, поза­шкільних, інтернатних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах. Дошкільні заклади не працюватимуть, починаючи з 2 листопада, три тижні згідно з наказом начальника управління освіти і науки облдержадміністрації № 758 від 30.10.2009 р.

 

Крім того, на облік у виконавчому комітеті міської ради береться кожен аптечний заклад міста. Нами контролюватиметься забезпеченість необхідними медикаментами та медичними матеріалами, цінова політика, режим роботи.

 

За даними СЕС у місті перевищення порогового рівня за­хворюваності не відзначено, що дає нам право вести звичний для нас спосіб життя.

Однак кожен повинен пам'ятати: сьогодні надзвичайно важлива профілактика. Зокрема, у випадку захворювання в жодному разі не  слід займатись самолікуванням. У разі появи будь-яких симптомів: високої температури, кашлю, головного болю негайно звертайтеся до лікаря, і він визначить, чи супроводжувати вас дома, чи госпіталізувати.

 

У ЦРЛ та санітарно-епідеміологічній станції впроваджено цілодобову "гарячу" лінію. Подаємо телефони, за якими ви можете звернутися у будь-який час: 2-27-06, 2-14-83, 2-16-21.

 

За рекомендацією медичних працівників, бажано обмежити виїзди за межі міста, відвідання місць масових заходів, а до батьків прохання обмежити перебування дітей на вулиці.

 

Мною підписано розпоря­дження, яке передбачає ряд заходів для максимальної профі­лактики гострих респіраторних захворювань. Його виконання контролюватиметься дуже жорстко і мною особисто.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел