In order to view this page you need Flash Player 9+ support!
Про землю, майно і бюджет |
Вісті Роменщини |
П'ятниця, 06 листопада 2009, 11:12 Ромни, Сумська область |
Відбулося засідання сорокової сесії міської ради п'ятого скликання, яке провів міський голова Павло Помаран.
Розпочали із депутатських звернень. Так, у виступі Миколи Андрусенка йшлося про необхідність спиляти старі дерева на вул. Горького, 252. Альбіна Хоменко озвучила звернення жителів вулиці стосовно заборони функціонування автомийки, що на вул. Коржівській, 90. Запити направлено для розгляду й реагування у відповідні служби.
Потім приступили до реалізації порядку денного.
Депутат Андрій Жарий проінформував про роботу тимчасової контрольної комісії, що перевіряла, як використовуються ПП "Еліпс" та його дочірніми підприємствами орендовані у громади обладнання, техніка, приміщення і земля. Звіт направлено на вивчення відповідним службам. Результати будуть внесені на розгляд сесії.
Під час розгляду земельних питань наголошувалося, що для забезпечення оперативного безоплатного оформлення державних актів на землю в листопаді відбудуться мінімум дві позачергові й одна планова сесії міськради.
Народні обранці затвердили порядок проведення аукціонів у м. Ромни, прийняли рішення про реорганізацію міського центру культури й дозвілля у міський будинок культури. Як зазначила його директор, депутат міськради Валентина Любива, центр, по суті, завжди залишався будинком культури, а називався МЦКД більше для престижу. Затверджено порядок паспортизації об'єктів культурної спадщини, прийнято рішення про прийняття у комунальну власність артезіанської свердловини на вул. Артема.
Не дійшли депутати спільної думки стосовно надання дозволу на списання з балансу головного управління міського господарства основних засобів - водонапірної вежі та насосів.
Також прийнято рішення звернутися до облради і облдержадміністрації стосовно спрямування у міський бюджет частини коштів, виділених Сумщині відповідно до рішення Кабміну про розподіл асигнувань. У разі їх отримання з'явиться впевненість, що нинішній рік буде завершено без "хвостів" у сферах виплати зарплати і розрахунків за енергоносії.
- Індексація має бути передбачена й компенсована місцевим бюджетам з державного обов'язково, - наголосив міський голова Павло Помаран. - Для нас вона складає більше двох мільйонів гривень. Але нині, на жаль, діють не фінансові закони, а ручне управління. Правильно було б, якби ми отримували ці фінанси з Мінфіну, а не через обласний бюджет. Проте з столиці, щоб полегшити собі роботу, кошти в сумі 52 млн. грн. направили в область, де й відбуватиметься розподіл. Аби отримати належне нам, і змушені приймати таке звернення.
Направлено клопотання до Роменської міжрайонної прокуратури про подання судового позову до ТОВ "Роменський завод продтоварів" про зобов'язання вчинити дії по зарахуванню податку з доходів фізичних осіб у міський бюджет.
У різному депутатів Миколу Андрусенка та Ірину Головач цікавили причини зміни перевізниками тарифів для школярів: у автобусах на маршруті № 1 з учнів беруть 50% вартості квитка для дорослих, а на маршруті № 2 - повну плату, мотивуючи це канікулами. Заступнику міського голови Юрію Литвиненку доручено вивчити й проінформувати з даного питання.
Павло КЛЮЧНИК. |