Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про землю, майно і бюджет
Про землю, майно і бюджет
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 листопада 2009, 11:12      Ромни, Сумська область

Відбулося засідання сорокової сесії міської ради п'ятого скликання, яке провів міський голова Павло Помаран.

 

Розпочали із депутатських звернень. Так, у виступі Миколи Андрусенка йшлося про необхідність спиляти старі дерева на вул. Горького, 252. Альбіна Хоменко озвучила звернення жителів вулиці стосовно заборони функціонування автомийки, що на вул. Кор­жів­ській, 90. Запити направлено для розгляду й реагування у відповідні служби.

 

Потім приступили до реалізації порядку денного.

 

Депутат Андрій Жарий проінформував про роботу тимчасової контрольної комісії, що перевіряла, як використовуються ПП "Еліпс" та його до­чірніми підприємствами орендовані у громади обладнання, техніка, приміщення і земля. Звіт направлено на вивчення відповідним службам. Результати будуть внесені на розгляд сесії.

 

Під час розгляду земельних питань наголошувалося, що для забезпечення оперативного без­оплатного оформлення державних актів на землю в листопаді відбудуться мінімум дві позачергові й одна планова сесії міськради.

 

Народні обранці затвердили порядок проведення аукціонів у м. Ромни, прийняли рішення про реорганізацію міського центру культури й дозвілля у міський будинок культури. Як зазначила його директор, депутат міськради Валентина Любива, центр, по суті, завжди залишався будинком культури, а називався МЦКД більше для престижу. Затверджено порядок паспортизації об'єктів культурної спадщини, прийнято рішення про прийняття у комунальну власність артезіанської свердловини на вул. Артема.

 

Не дійшли депутати спільної думки стосовно надання дозволу на списання з балансу головного управління міського господарства основних засобів - водонапірної вежі та насосів.

 

Також прийнято рішення звернутися до облради і обл­держ­адміністрації стосовно спрямування у міський бюджет частини коштів, виділених Сумщині відповідно до рішення Кабміну про розподіл асигнувань. У разі їх отримання з'явиться впевненість, що нинішній рік буде завершено без "хвостів" у сферах виплати зарплати і розрахунків за енергоносії.

 

- Індексація має бути передбачена й компенсована місцевим бюджетам з державного обов'язково, - наголосив місь­кий голова Павло Помаран. -  Для нас вона складає більше двох мільйонів гривень. Але нині, на жаль, діють не фінансові закони, а ручне управління. Правильно було б, якби ми отримували ці фінанси з Мін­фіну, а не через обласний бю­джет. Проте з столиці, щоб полегшити собі роботу, кошти в сумі 52 млн. грн. направили в область, де й відбуватиметься розподіл. Аби отримати належне нам, і змушені приймати таке звернення.

 

Направлено клопотання до Роменської міжрайонної прокуратури про подання судового позову до ТОВ "Роменський завод продтоварів" про зобов'язання вчинити дії по зарахуванню податку з доходів фізичних осіб у міський бюджет.

 

У різному депутатів Миколу Андрусенка та Ірину Головач цікавили причини зміни перевізниками тарифів для школярів: у автобусах на маршруті № 1 з учнів беруть 50% вартості квитка для дорослих, а на маршруті № 2 - повну плату, мотивуючи це канікулами. Заступнику міського голови Юрію Литвиненку доручено вивчити й проінформувати з даного питання.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм