Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Добра традиція
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 листопада 2009, 10:40      Ромни, Сумська область

В Україні стало доброю традицією щороку відзначати професійне свято тих, хто своєю щоденною працею створює систему соціального захисту людей у непростих умовах сьогодення.

 

Пенсійний фонд України в м. Ромни віді­грає значну роль у соціальному захисті населення, послідовно і наполегливо реалізує державну політику, спрямовану на поліпшення пенсійного забезпечення майже 14,5 тис. громадян міста. Працівники управління віддають себе служінню людям, приймаючи чужий біль, переживання, допомагають як словом, так і ділом.

 

Напружена праця нашої служби, доброта, чуйність та щедрість душі допомагають людям долати життєві труднощі, несуть величезний позитивний потенціал, заряд енергії, добра і милосердя.

 

Хочеться сказати теплі слова на адресу всіх працівників соціальної сфери, які своїми справами заслуговують на шану і повагу, та привітати з професійним святом.

 

Cлід відзначити сумлінну працю колективу відділу з призначення та виплати пенсій, який очолює заступник начальника управління Лариса Гречка, відділу надходження доходів (в.о. начальника Надія Пивовар). У нас практично жіночий підрозділ, а ось відділ персоніфікованого обліку під керівництвом Василя Сподіна також у числі кращих.

 

Бажаю всім міцного здоров'я, достатку в домі, процвітання, щастя та сімейної злагоди, впевненості у майбутньому, успіхів у всіх добрих справах, задоволення і радості від кожного прожитого дня.

 

Алла БІЛЕНКО, 

начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ромни.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Наші"