Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Безпечне тепло вдома і на роботі
Безпечне тепло вдома і на роботі
Вісті Роменщини
Четвер, 29 жовтня 2009, 14:59      Ромни, Сумська область

Протягом 2009 року на території м.Ромни та Роменського району виникло 66 пожеж, у яких загинуло 6 людей, одна травмована. Збитки від пожеж становлять більше 285 тис. грн. Непоодинокими були випадки загибелі одразу двох чи навіть трьох осіб.

 

Пожежі найчастіше виникають у житловому секторі через необережне поводження з вогнем, порушення правил екс­плуатації електричного обладнання, печей та газових приладів. У зв'язку із зниженням температури, початком опалювального періоду, коли інтенсивно використовуються усі можливі, в тому числі й саморобні електронагрівальні прилади та пічне опалення, небезпека зростає.

 

Не забувайте, що навіть за сильних морозів не можна допускати перегріву печей. Не залишайте їх без нагляду. Поряд не можна сушити білизну, дрова та взуття. Для розпалювання ні в якому разі не використовуйте бензин, керосин тощо.

 

Керівникам підприємств, установ та організацій необхід­но забезпечити дотримання правил пожежної безпеки при використанні електричного, газового обігрівального та іншого обладнання на виробництві. Особливого нагляду потребують системи життєзабезпечення та енергопостачання міст, населених пунктів, підприємств та установ.

 

Шановні громадяни! Будьте максимально обережними при використанні нагрівальних приладів, пічного опалення та джерел відкритого вогню.

Пам'ятайте, перед сном та виходом із дому необхідно вимкнути з мережі всі електроприлади, перекрити газ і перевірити пічне опалення. Ні в якому разі не залишайте дітей без нагляду. Будьте обережними, цінуйте власне життя і життя близьких!

 

Державний пожежний нагляд.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня