Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Техогляд закінчується 15 грудня
Техогляд закінчується 15 грудня
Вісті Роменщини
Середа, 28 жовтня 2009, 10:42      Ромни, Сумська область

Термін проведення державного технічного огляду закінчується 15 грудня поточного року. Станом на 10 жовтня його пройшли лише 61% транспорт­них засобів.

 

З метою вдосконалення роботи підрозділів Державтоінспекції щодо проведення державного технічного огляду, створення належних умов та скорочення витрат часу автовласниками під час проходження державного технічного огляду Міністр МВС Юрій Луценко доручив організувати в підпорядкованих підрозділах ДАІ прийом громадян з питань проведення державного техніч­ного огляду (6 днів на тиждень не менше 4 годин на добу) та встановити жорсткий контроль за його дотриманням.

 

При оформленні результатів державного технічного огляду в обов'язковому порядку потрібно долучити до матеріалів справи про проходження ДТО разом з документами, передбаченими підпунктами 5.1, 5.2 наказу МВС від 30.12.2008 р. № 703, копії таких документів:

 

- про уповноваження особи на представлення транспортного засобу на техогляд (нотаріально завірене доручення або тимчасовий реєстраційний талон);

- медичної довідки щодо придатності водія до керування транспортним засобом відповідної категорії;

- поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних засобів або документа, що підтверджує право на звільнення від страхування;

- у встановлених законодавством випадках дозволу на встановлення та використання спеціальних звукових і (або) світлових сигнальних пристроїв.

 

Також запроваджено жорсткий контроль за сплатою автовласниками накладених на них штрафних санкцій. У випадку виявлення заборгованості з оплати штрафів та відмови автовласника її погасити спільно з підрозділами державної виконавчої служби відкриватиметься виконавче провадження з подальшим примусовим затриманням транспортного засобу.

 

Особовий склад підпорядкованих підрозділів ДАІ зобов'язано при документуванні порушень, учинених водіями транспортних засобів суб'єктів господарювання, обов'язково робити в шляхових листах відмітку про факт порушення (вид порушення, стаття КУпАП, дата, місце, посада, прізвище, ініціали працівника ДАІ).

 

Прийом громадян з питань проведення державного техніч­ного огляду транспортних засобів здійснюється у приміщенні ДАІ у понеділок - з 13.00 до 17.00 год.; вівторок - з 8.00 до 15.00 год.; середу - з 13.00 до 17.00 год.; четвер - з 8.00 до 15.00 год.; п'ятницю - з 13.00 до 17.00 год.; суботу - з 8.00 до 12.00 год. Перерва з 12.00 до 13.00 год.

 

З 16 грудня власникам транспортних засобів, які не пройшли техогляд, загрожує штраф від 340 до 425 грн., за­тримання транспортного засобу та вилучення талона про проходження ТО (ст. 121 ч. 1 КУпАП).

 

Євген БУЛАВКО,

інспектор групи профілактики Роменського ВДАІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистості
Урочистості