Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Плачевні наслідки "агаханяно-хоменківських" тарифів
Плачевні наслідки "агаханяно-хоменківських" тарифів
Вісті Роменщини
Середа, 28 жовтня 2009, 10:30      Ромни, Сумська область

(відповідь депутату міськради Івану Хоменку на його статтю в газеті "ВР" від 24.06.2009 р.)

Ваша стаття, Хоменку, є кращим зразком традиції писак-гачкотворців. У першому ж її абзаці ви обіцяєте читачам подати "всі подробиці діяльності міськради", але від самого початку розпочали подачу інтриг на рівні базару: про випади проти вас керівників міської парторганізації НСНУ, яких ви зрадили так само, як і своїх виборців; про свою діяльність у громадському об'­єднанні "Довіра", якого де-факто вже давно не існує, бо всі члени його відвернулися від вас, побачивши, кого ви захищаєте, та, переконавшись, що вас цікавить тільки особистий інтерес.

 

Заголовок статті обіцяв виборцям ясне розкриття теми тарифів на воду, причини її здорожчання, а ви замість цього перескочили на КП "Ромникомунтепло". Й зайвий раз помстилися своїм однопартійцям, нинішнім недругам, виливши на їх голови чергову порцію бруду. Виходить, що ви в інтригах вбачаєте суть депутатської роботи.

 

Мало того, ви тут же на шпальтах газети виплескуєте внутрішньопартійні справи міської парторганізації НСНУ, більшість членів якої, як стало нам відомо і не є секретом для інших, та рада парторганізації НСНУ вимагають у керівництва організації виключити вас як інтригана і захисника інтересів комерсантів від води, а не громади міста, що є обов'язком кожного депутата.

 

Ви, Хоменку, не пояснили своїм виборцям, чому та за яких підстав з вашою допомогою А. Агаханян зробив у нашому місті воду такою дорогою? Як сталося, що ви як депутат від НСНУ, котрий мусив би захищати інтереси виборців, став на захист монополіста? З яких міркувань?

 

Тож ви дійсно заслуговуєте спорудження на вашу "честь" пам'ятника з "лавровим" вінком на голові, бо ж залишили "найяскравіший" слід  в історії діяльності депутатів м. Ромен усіх скликань, за весь період існування незалежної України, в результаті чого мешканці міста, ваші виборці, стали отримувати найнеобхідніше в житті всього живого на планеті - ВОДУ за нечуваною ціною, в 2-3 рази вищою, ніж у всіх інших населених пунктах нашої країни.

 

Навіть виїзна колегія облдержадміністрації вказала, що тарифи на воду в Ромнах найвищі серед усіх міст обласного підпорядкування.

 

Відтак, кожна людина в місті, беручи воду, згадує вас з А. Агаханяном  "незлим тихим словом". Тому "нападки" на вас повинні бути не тільки з боку  керівництва міської парторганізації, а й всієї громади міста. Ганьба таким обранцям-хамелеонам, які пішли в депутати заради своїх шкурних міркувань. Іншої думки про це на шпальтах газети не було і, мабуть, не буде (крім вашої, звісно).

 

Ніна Башак,

Олександра Лозовська,

Людмила Макарук,

Наталія Домашич,

Микола Черниш.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009