Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Прощупав дно Одра і Вісли
Прощупав дно Одра і Вісли
Вісті Роменщини
Середа, 28 жовтня 2009, 10:24      Ромни, Сумська область

16 вересня 2009 року минуло 66 років відтоді, як мешканці нашого краю зі сльозами на очах зустрічали своїх визволителів. Але пам'ять про ту довгоочікувану мить не померкла й сьогодні в серцях вдячних нащадків. Саме з нагоди цієї дати у Глинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів: покладання квітів до пам'ятників загиблим воїнам, зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Григорієм Мусійовичем Королем, виставка квіткових композицій.

 

Роки, нелегкі життєві ви­пробування поклали на обличчя ветерана тінь невблаганної старості, але, зібравши рештки сил, він вкотре завітав на зустріч з учнями, цим самим прокладаючи місток пам'яті між загиблими на полі бою і нинішнім молодим поколінням. Війна залишила глибокий слід у серці Григорія Мусійовича. Свій бойовий шлях розпочав у 1941 році. Воював на території Росії, України, Польщі, Німеччини. Форсував річки Дніпро, Віслу, Одер. На фронті був зв'язківців. Брав участь  у штурмі Берліна.

 

Він - кавалер орденів Великої Вітчизняної війни І-го і ІІ-го ступенів, ордена Червоної Зірки. Груди героя війни прикрашають медалі "За відвагу", "За перемогу над Німеччиною".

 

Воїн-визволитель захоплено розглядав композиції "Пам'яті Катерини Зеленко", "Вдовам Роменщини", "Журавлі" та ін., які навіяли спогади про страшне воєнне лихоліття. З вуст дітей пролунали вірші та пісні на військову тематику.

 

Все далі й далі відходять від нас роки війни. Менше залишається живих ветеранів. Ми завжди пам'ятатимемо тих, хто ціною власного життя завоював нам свободу.

 

Наш обов'язок - дбати про солдатів перемоги, не чекати, доки вони звернуться з проханням, а йти до них.

 

Наталія ШВАЙКА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Земська лікарня
Земська лікарня