Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини За чистоту стимулюватимуть
За чистоту стимулюватимуть
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 жовтня 2009, 10:05      Ромни, Сумська область

На апаратній нараді, яку провів міський голова Павло Помаран, мова йшла про початок опалювального сезону, благоустрій та виконання рішення виїзної колегії облдерж­адміністрації.

 

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга зазначив, що подача тепла відбулася вчасно і без зривів. Міський голова відразу дав доручення перевірити й проінформувати на наступній апаратній про стан утеплення будівель. Прозвучали запитання про причини різниці температур повітря в житлових будинках: в одних квартирах відчутно нежарко, в інших, зокрема в деяких багатоповерхівках на вул. Гетьмана Мазепи, - занадто спекотно. Як пояснили керівники теплопостачальних підприємств, завжди потрібен час, доки ліквідуються повітряні пробки в мережах, усунуться інші можливі неполадки. А також запевнили, що повністю дотримуються температурних графіків і режимів.

 

- Споживачі платять вам кошти й мають право вимагати якісних послуг, - наголосив Павло Помаран. - І ви або забезпечите їх, або втратите замовників.

 

Його заступник Анатолій Литвиненко зосередив увагу теплопостачальників і керівників комунальних підприємств на необхідності приділити особливу увагу тим будинкам, де в минулі роки були проблеми з опаленням.

 

Михайло Кочерга проінформував: готується проект рішення виконкому, яким буде запроваджено стимулювання тих кварталів, де підтримується найкращий санітарний стан. Деталі, зрозуміло, будуть озвучені на засіданні виконкому, але основний принцип вгадується вже зараз: хочете, щоб першочергова увага була приділена підсипці, забезпеченню освітлення і т.п. саме вашого кварталу, не дозволяйте викидати непотріб куди попало несвідомим громадянам.

 

Також начальник ГУМГ повідомив, що в четвер відбудеться загальноміська толока і закликав учасників наради активно долучитися до прибирання міста.

 

Під час розгляду стану виконання розпорядження міського голови "Про забезпечення виконання протоколу № 8 рішення колегії ОДА від 11.08.2009 р." виявилося, що не всім зауваженням, викладеним у рішенні колегії, приділена належна увага, зокрема щодо забезпечення належної утилізації твердих побутових відходів. Павло Помаран доручив повторно внести питання на наступну нараду.

 

Інформуючи про рівень взаємодії з підрозділами Пен­сі­й­ного фонду, управлінням соцзахисту, державним реєстратором при передачі документів до архівного відділу, начальник архівного відділу Наталія Березовецька наголосила, що потрібна допомога в розшуку документів ліквідованих підприємств. Це дасть можливість їх колишнім працівникам без проблем оформити пенсії. Посприяло б вирішенню питання надання в архів інформації про потенційні підприємства-банкрути.

 

Традиційно розглянули звернення громадян. Так, працівники колишнього заводу "Поліграфмаш" просять допомогти погасити заборгованість із заробітної плати. Ситуацію ускладнює процес банкрутства на підприємстві. Можливо, допоможе вирішити проблему втручання інспекції праці.

 

Мешканці будинку 26, що на б-рі Свободи, звернулися з приводу порушення їх спокою в результаті діяльності в нічний час клубу "Ромен" (колишній ресторан "Ромен"). Жителі прилеглих будинків невдоволені діяльністю автомийки на вул. Коржівській. Ці та інші звернення передано на розгляд відповідних служб.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Гойдалка
Гойдалка