Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Глинська ідилія навчання
Глинська ідилія навчання
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 жовтня 2009, 09:54      Ромни, Сумська область

Глинська школа живе і діє, навчає і виховує. Наша альма-матер - це 162 учні, 22 педагоги. Шанують у колективі досвід вчителів В.І. Кравченко, Т.М. Жовтобрюх, М.Ф. Приймак. Кожен педагог - майстер своєї справи, а усі разом - одна дружна сім`я.

 

Відвідавши храм науки, прилеглу територію, одразу помічаєш господарську руку. І в цьому величезна заслуга всього трудового колективу школи на чолі з вимогливим, працелюбним, надійним керівником Ю.В. Василенком. Серед безлічі турбот директора покращення матеріально-технічної бази школи - найголовніша. Завдяки тісній співпраці з батьківським комітетом це питання успішно вирішується. Протягом дев'яти років заклад входив до числа найкращих у районі. Батьки допомагають і фізичною працею, і добровільними внесками. Велику допомогу надає відділ освіти райдержадміністрації. Завдяки його начальнику Л.П. Шкурат школа має два сучасних комп'­ютерних класи, придбано шкільний автобус, проведено капітальний ремонт їдальні, виділяються кошти й на поточні ремонти.

 

Протягом літа функціонували два оздоровчих пришкільні табори. Діяли трудові загони та виробничі бригади учнів, які до­глядали навчально-дослідні ділянки, клумби, пам'ятники.

 

Розпочався новий навчальний рік, і щебетлива дітвора знову зібралася на подвір'ї школи серед клумб яскравих осінніх квітів. І здається, що все найкраще зосередилося на території Глинського навчального закладу.

 

Галина ЧЕРКАСОВА, 

голова батьківського комітету.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Дівчинка-гопнік
Дівчинка-гопнік