Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Багатьом сподобалося
Багатьом сподобалося
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 жовтня 2009, 09:49      Ромни, Сумська область

Біля Роменського коледжу СНАУ, що на вул. Горького, 56, завжди людно. Студенти, гості, візитери тощо. А ось 18 жовтня ц. р. в цьому мікрорайоні було ще жвавіше. Навчальний заклад проводив традиційний захід - "День відкритих дверей". Побувати в стінах відомого коледжу, ознайомитися з його матеріальною базою та ін. виявилося чимало бажаючих, особливо молоді, учнів шкіл. Саме на них і розраховує адміністрація та педколектив, адже країні потрібні молоді фахівці в галузі сільськогосподарського виробництва. Присутніх вразили святковість заходу, різноманітні виставки з діючими моделями та багато іншого цікавого.

 

Спілкуючись з гостями, директор коледжу О.В. Кисіль розповів про історію закладу, про те, що у 2011 році він відзначатиме 90-річний ювілей. Підкріпленням цьому став і відеофільм, відзнятий студентами та викладачами.

 

Свято закінчилося чудовим концертом, організованим аматорами сцени коледжу. Щоб детально розповісти про підготовку та реалізацію даного заходу, потрібно чимало місця й часу. І все ж не втримаюся, щоб сказати, що свято вдалося. Має певний результат і кропітка робота директора та викладачів з проведення професійної орієнтації серед учнів шкіл Роменського та інших районів Сумщини, а також сусідніх Полтавської та Чернігівської областей, з якими у нас здавна склалися добрі відносини. Зрозуміло, що не всі бажаючі змогли побувати на "дні відкритих дверей", але ми їх завжди раді зустріти в будь-який день, окрім вихідних. Доречно нагадати, що підготовчі курси до вступу на навчання в коледжі розпочнуться 25 жовтня цього року.

 

Наша адреса відома: м. Ромни, вул. Горького, 56, корпус № 1. Приймальна комісія.

 

Федір ЯРИШ,

завідувач відділення механізації сільського господарства.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня