Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини По суботах - навчатися, спиртним - не торгувати
По суботах - навчатися, спиртним - не торгувати
Вісті Роменщини
Четвер, 08 жовтня 2009, 08:19      Ромни, Сумська область

Тридцять дев'ята сесія міської ради п'ятого скликання, яку провів секретар міської ради Леонід Набойченко, виявилася незвично плідною й оперативною. Григорій Негреба запропонував працювати без перерви, але до тринадцятої години. Й хоча були небезпідставні сумніви, що багато питань залишаться на наступне засідання, такого не сталося.

 

Традиційно довго, ледь не годину формували порядок денний, але потім працювали, як мовиться, ударними темпами. Першими розглянули депутатські запити.

 

В'ячеслав Губарь озвучив звернення батьків учнів шкіл, в якому негативно оцінено введення шестиденного навчання. Серед причин: утомлюваність дітей, відсутність можливості у старшокласників відвідувати підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів у вузах та ін. Депутат запропонував відмінити навчання в школах по суботах, зазначивши, що не впевнений, чи дійсно будуть зекономлені кошти й чи не доведеться потім платити викладачам у по­двійному розмірі за роботу у вихідні, можливо, краще продовжити навчальний рік у травні. Його підтримали Надія Гора, Микола Коцупій, Андрій Жарий, Зоя Солярик.

 

- Злочинно економити на дітях, та й яка якість такого навчання, - наголосив Юрій Юрченко.

 

Сумніви у доцільності роз­гляду даного питання після того, як школярі вже провчилися чотири суботи, висловив Юрій Наливайко.

- Дійсно, діти перевтомлюються, вчителі теж, але й учні не можуть сидіти у холодних класах. Підкажіть, де взяти кошти на опалення? - зазначила голова профільної депутатської комісії Ірина Головач.

 

Начальник відділу освіти Зінаїда Горбик повідомила, що ефект від зміни навчального графіка таки буде - 300 тис. грн. зекономлених коштів.

 

Під час голосування думки депутатів розділилися, й пропозиція В'ячеслава Губаря не набрала необхідної кількості голосів.

 

Продовжив освітянську тему розгляд запиту Андрія Жарого стосовно скорочення посади заступника начальника відділу освіти. Це, переконаний народний обранець, дозволить заощадити кошти, яких так не вистачає на опалення шкіл. Проте після обговорення рішення теж не набрало необхідної для прийняття кількості голосів.

 

Також на сесії затверджено проект регуляторного акта про заборону торгівлі спиртними і тютюновими виробами у малих архітектурних формах, розташованих ближче ніж 100 метрів до навчальних закладів.

 

Головному управлінню міського господарства надано право виступати замовником робіт по очистці Сули.

Розглянуто інші питання та прийнято рішення.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop62
konotop62