Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Енергетична заборгованість зменшується
Енергетична заборгованість зменшується
Вісті Роменщини
Четвер, 08 жовтня 2009, 08:16      Ромни, Сумська область

На початку грудня в міськвиконкомі планується відкрити інформаційний центр, - про це на апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Л.М. Набойченко, повідомила заступник міського голови А.В. Окі­пна.

 

1-3 грудня очікується візит делегацій з Влаардингена (Голландія) і Моравської Требової (Чехія) - партнерів Ромен за Голландсько-Чеською програмою "Logo East-2", за якою втілюється концепція "міста для людини". Поточний - другий етап її впровадження (перший стосувався випуску довідника муніципальних послуг) передбачає створення центру послуг, що надаються міськвиконкомом, за принципом єдиного вікна. Як повідомила Анжеліка Віталіївна, положення, штат та інші складові відділу інформаційних та адміністративних послуг вже сформовано, розташовуватиметься він на першому поверсі адмінбудівлі органів міського самоврядування.

 

Під час засідання начальники юридичного відділу та відділу внутрішньої політики міськвиконкому Н.Г. Дужак та Л.Ф. Тимошенко проаналізували перебіг обговорення змін до Конституції України, запропонованих Президентом Віктором Ющенком. Доповнили інформацію керівники різних сфер.

 

У "різному" обговорили хід виконання зауважень виїзної колегії ОДА та підготовки до зимового періоду. Розробляється графік встановлення енергозберігаючих котлів, отриманих за програмою TACIS. На жаль, цього року їх не вдасться запустити. КП "Ромникомунтепло" повністю погасило заборгованість за газ. Заборгованість КП "Ромнитеплосервіс" (80,5 тис. грн.) планується ліквідувати згідно з договором взаєморозрахунків - держбюджет компенсує різницю між закладеною в тарифі та реальною ціною газу. За графіком зменшується і заборгованість підприємств ПП "Еліпс" за енергоресурси. Завершується реконструкція тепломережі й котельні на вул. Київській.

 

Начальник головного управління міського господарства М.Г. Кочерга також відзначив, що заходи з енергозбереження в бюджетній сфері нерідко носять лише організаційний характер (створення комісій, оновлення документації) і не мають позитивного впливу. Хоча важливу роль можуть відіграти елементарні дії. Наприклад, приміщення нагріється швидше, якщо батареї не закривати декоративними решітками.

 

Л.М. Набойченко, зокрема, доручив відповідним обслуговуючим організаціям довести до кінця земляні роботи - заасфальтувати ті місця, де ремонтували підземні мережі. Він також повідомив про відновлення ямкового ремонту доріг у центрі міста, затримку викликала поломка техніки.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009