Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ювілей музичної школи
Ювілей музичної школи
Вісті Роменщини
Четвер, 08 жовтня 2009, 07:54      Ромни, Сумська область

Роменська дитяча музична школа цього року відзначає 55-річчя. Це - осередок високого мистецтва, який із задоволенням відвідують 367 школярів. З ними займаються 38 викладачів. Вихованці займаються не тільки індивідуально, кожен з них - учас­ник одного з десяти твор­чих колективів.

 

У минулому році 154 учні взяли участь у різноманітних конкурсах - від міського до міжнародного рівнів, де зайняли багато призових місць. На базі школи за підтримки відділу культури міськвиконкому проводяться регіональні конкурси, методичні конференції викладачів-піаністів.

 

Колектив освітньо-культурного закладу активно займається просвітницькою ді­яльністю: проведено 58 концертів та лекцій. Вихованці демонструють гарні результати на вступних екзаменах у вищі мистецькі навчальні заклади. Багато з них обрали музику своєю професією.

 

Викладачі розповсюджують свій досвід Сумщиною, зокрема знаний композитор В.Г. Манько презентував свій збірник творів на семінарах-практикумах викладачів шкіл естетичного виховання України у рамках всеукраїнського та міжнародного конкурсів.

 

Музична школа готується до державної атестації. Звичайно, матеріально-технічна база потребує покращення - позначилася криза культури, у якій галузь знаходиться вже кілька років. Але є у нас багато творчих та педагогічних напрацювань, завдяки яким викладачі естетично розвивають дітей, збагачують їх духовний світ, формують особистість, світогляд.

 

Користуючись нагодою, вітаю з минулим Міжнародним днем музики та Днем працівників освіти  всіх викладачів шкіл міста і району, колег-пенсіонерів та прихильників музичного мистецтва.

 

Тетяна ОХОТНИК, 

директор дитячої музичної школи.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

14
14