Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Уміння бути людиною
Уміння бути людиною
Вісті Роменщини
Четвер, 08 жовтня 2009, 07:51      Ромни, Сумська область

Щаслива доля дарувала життя Миколі Федоровичу Овсійку 7 жовтня 1949 року. Серед розкішної роменської природи промайнули його роки дошкілля. Вступив до першого класу школи № 11. Радісним і незвичайним був цей першовересневий день, найбільшою гордістю став мелодійний дзвоник у його руках, яким оголосив про початок навчального року з пліч брата-десятикласника.

 

Роки навчання плинули швидко. У вільний час ішов до річки, в ліс. Краса природи полонила душу і... віщувала долю.

 

З упевненістю вступив до омріяного навчального закладу - Львівського державного університету ім. І.Ф. Франка. Повернувся в рідне місто вчителем біології. З перших кро­ків освітянською нивою усвідомив: бути вчителем - не тіль­ки велика честь, а й велика відповідальність. У Миколи Федоровича немає двох однакових уроків. Тепло, добро, яке щедро сіє  серед своїх вихованців, проростає й дає плоди вдячності. Його учні несуть великою дорогою життя головну рису свого вчителя - уміння бути людиною.

 

М.Ф. Овсійка знаю багато років. Навчалася у школі, де він розпочинав педагогічну стежину. Пишаюся тим, що була його ученицею. Зустріч з ним вирішила й мою життєву долю - я стала учителем біології та хімії. Він - взірець високого професіоналізму педагогічної Роменщини, природжений лідер. Вміє працювати і з молодими, і з досвідченими вчителями, захоплюючи педагогічними ідеями. Спілкування з ним - це справжні уроки життя, людяності. Тож не випадково майже все життя обіймав керівні посади. З неспокійною вдачею, але розважливий. Вимогливий, але завжди готовий допомогти. Очолював шко­­лу № 1, працював ін­струк­­тором міського комітету партії з гуманітарних питань, головним спеціалістом, а згодом начальником відділу освіти.

 

Свідченням високої оцінки трудової діяльності М.Ф. Овсійка є державні нагороди: грамоти Міністерства освіти і науки України, нагрудні знаки - "Відмінник освіти України", "Василь Сухомлинський".

 

У людського щастя багато складових. Доля наділила Миколу Федоровича усім необхід­ним. Він - приклад доброзичливого ставлення до оточуючих, відповідальності, працелюбства, Людина з великої літери.

 

Нехай же ніколи не вичерпується Ваша енергія, Миколо Федоровичу, не згасає вогонь завзяття й невтомності. Многая Вам лєта, шановний Учителю.

 

Зінаїда ГОРБИК, 

начальник відділу освіти міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка