Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Хай подякують споживачі
Хай подякують споживачі
Вісті Роменщини
Середа, 07 жовтня 2009, 09:37      Ромни, Сумська область

Про підготовку галузей економіки області до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років йшлося на колегії облдержадміністрації ще у квітні поточного року. Дана проблема обговорювалася на аналогічних зібраннях протягом літа.

 

І ось у четвер, 24 вересня підбили підсумки зробленого. Заслухано інформацію Володимира Шамрая, начальника управління житлово-комунального господарства ОДА. Він зазначив, що тривала кропітка і напружена робота з підготовки житлового фонду, тепло- та водомагістралей, котелень, відповідної техніки, заготівля протиковзного посипного матеріалу тощо. У кожному місті й районі діяли й діють спеціально створені штаби на чолі з першими керівниками.

 

- Одним словом, як колись говорили, зиму зустрічаємо у всеозброєнні, - закінчив свій виступ Володимир Михайлович.

 

Звичайно, він досить детально проаналізував плюси й мінуси у всіх галузях, служ­бах, містах і районах, адже був на трибуні майже 40 хвилин. Доповідач зосередив увагу і на недоліках, а це, в першу чергу, заборгованість по розрахунках та зарплаті.

 

Голова облдержадміні­страції Микола Лаврик дав коментарі, а також рекомендував терміни для усунення недоробок. Члени колегії погодилися.

В обговоренні доповіді першому було надано слово Геннадію Мінаєву, міському голові обласного центру, який теж назвав переконливі факти майже стовідсоткової готовності до зими.

 

Губернатор не втримався від репліки.

 

- Прослухавши доповідь Шамрая та вашу, Геннадію Михайловичу, мимоволі виникла думка подякувати за грандіозну роботу, виконану під час підготовки до зими. - Та, думаю, це завчасно. Хай оцінку поставлять споживачі наступної весни.

 

Яків БУЗИНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народна творчічть
Народна творчічть