Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Протидія насиллю
Протидія насиллю
Вісті Роменщини
Середа, 07 жовтня 2009, 09:29      Ромни, Сумська область

Постійно діюча комісія з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання торгівлі людьми і вчиненню насильницьких дій ще у 2004 році об'єднала представників правоохоронних органів, галузі освіти, соціальних служб, громадських організацій.

 

Нещодавно відбулося її засідання, яке провів за­ступник міського голови Володимир Книга. Учасники зустрічі обговорили законодавчу базу в сфері попере­дження насильства в сім'ї та торгівлі людьми, а також перспективи створення кризового центру, куди могли б звернутися жертви насильства.

 

Начальник відділу сім'ї та молоді міськвиконкому О.О. Кревсун, зокрема, відзначила, що широкий спектр соці­альних служб міста cповна виконує майже всі завдання такого центру. Більш узго­джених дій потребує хіба що їх співпраця між собою та правоохоронцями щодо реєстрації родин, які потрапили в складні життєві ситуації.

 

Прототип кризового центру вже діє в рамках проекту громадської організації "Світ родини" (керівник Наталія Охріменко): консультації сімейного психолога можна відвідати щовівторка і щочетверга в приміщенні колишнього кінотеатру ім. Ленінського комсомолу о 18.00 год. або зателефонувати 8 (067) 752-54-50.

 

Випадків торгівлі людьми на Роменщині не зафіксовано.

 

За результатами обговорення прийнято рішення вивчити досвід "Світу родини", за необхідності залучити громадську організацію до створення кризового центру, провести спільні навчання соціальних служб і правоохоронців з питання протидії насиллю в родинах.

 

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop12
konotop12