Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини П'ятирічка «Техно-Маш-Сервісу»
П'ятирічка «Техно-Маш-Сервісу»
Вісті Роменщини
Середа, 07 жовтня 2009, 09:18      Ромни, Сумська область

У нинішньому році виповнилося п'ять років з дня заснування ТОВ "Техно-Маш-Сервіс".  Незважаючи на "дитячий" вік, його продукція - механізми та обладнання для цегельних заводів - вже добре відома далеко за межами України. У переддень професійного свята про роботу "ТМС" розповів директор підприємства Микола Кібець.

 

- Будівельна - одна з тих галузей, що найбільше відчула вплив кризи, - зазначив Микола Михайлович. - Наприкінці минулого року потрясіння в економіці спричинили сповільнення темпів будівництва у світі та в Україні. Відповідно знизився попит на цеглу, а значить, - зменшилися й затрати її виробників на оновлення і модернізацію виробничих потужностей. Тож останні місяці 2008 року виявилися не найкращими для нашого підприємства. Було нелегко. Інколи доводилося частково змінювати спеціалізацію й ремонтувати механізми для аграріїв і т.п.

 

Але основним напрямком роботи залишалося виготовлення обладнання для цегельних заводів. Так, на початку цього року модернізували устаткування для кіль­кох підприємств. Продовжуємо співпрацювати із зарубіжжям. Зокрема, із французькою фір­мою "СERIK". Виготовляли обладнання для заводу клінкерної цегли в осетинському місті Моздок.

 

- Одним словом, незважаючи на потрясіння світової та вітчизняної економік, вистояли…

 

- Так. І головне - зберегли колектив. За весь час не скоротили жодної людини. Вчасно сплачувалися податки, працівники отримували зарплату. І нині ТОВ "Техно-Маш-Сервіс" у трійці кращих підприємств Ромен як за обсягами відрахувань обов'язкових платежів, податків, так і за розміром середньої зарплати. За успішну діяльність, навіть у непростих умовах сьогодення, нас занесено на міську Дошку пошани. Вважаю, що це відмінні показники для підприємства, створеного п'ять років тому за ініціативи кількох енергійних людей.

 

- Що нового пропонуєте споживачам?

 

- Установку приготування й спалювання твердого палива для цегельних заводів. Подорожчання газу змусило бага­тьох виробників цегли шукати альтернативні джерела. Наша установка використовує вугілля і є надзвичайно перспективною: здешевлює процес випалювання цегли у два з половиною - три рази. Подібні вже використовуються в Європі й довели свою ефективність. Тож і наша користується попитом. До того ж її застосування приносить користь не лише нам, виробникам і покупцям, а й шахтарям, які видобувають вугілля, залізничникам, котрі його доставляють до місця призначення.

 

- Розкажіть більш детальніше про принцип роботи установки.

 

- Вугілля подрібнюється на пил і зі струменем повітря подається в пальник, де й згорає.

 

- Установки вже працюють?

 

- Так. На цегельних заводах в Одесі. Зараз встановлюємо їх у Полтаві. З Одеси надійшло ще одне замовлення, а також із Чернігова та ряду підприємств за­хідних областей України.

 

- Тож у підприємства є перспектива розвитку?

 

- Безумовно. Незважаючи на світову кризу, ми зберегли віт­чиз­няних і закордонних замовників, знайшли нових. А після стабілізації економіки й відновлення роботи цегельних заводів їх ще додасться. Адже продукцію під маркою "ТМС" знають і вирізняють серед аналогічної інших виробників.

 

- На завершення розмови кілька слів про колектив, який очолюєте, ваші побажання колегам-машинобудівникам.

 

- Всі наші здобутки й досягнення стали можливими в першу чергу завдяки працівникам. За п'ять років у стінах "Техно-Маш-Сервісу" сформовано колектив не лише висококласних фахівців, кращих у Ромнах, а й людей, котрі вболівають за майбутнє підприємства, якщо потрібно - працюють і у вихідні, й після зміни. Тож слів подяки заслуговує кожен. Особливо ж хочу відзначити працівників ремонтно-механічної дільниці на чолі з майстром Валерієм Клименком - фрезерувальників Олександра Давиденка, Миколу Холявкіна, токаря Олександра Шаповала; механоскладальної дільниці, яку очолює майстер Володимир Юхновський - слюсарів Миколу Максимовича, Віталія Грищенка, Валерія Любивого; заготівельно-зварювальної на чолі з майстром Юрієм Давиденком - зварювальника Костянтина Ляшенка, слюсаря Анатолія Щербину та інших. Не можна не згадати про головного бухгалтера Ларису Чикір. А завідуючий виробництвом Петро Ромащенко, поза сумнівом, - один із тих, на кому тримається підприємство. Висококласний фахівець із колосальним досвідом по праву користується вагомим авторитетом у трудовому колективі.

 

Вітаю всіх машинобудівників із професійним святом, зичу міцного здоров'я, добра і достатку в родинах та успіхів на професійній ниві.

 

Спілкувався  Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня