Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Вирок скасовано. Верхогляд під вартою
Вирок скасовано. Верхогляд під вартою
Вісті Роменщини
Середа, 07 жовтня 2009, 09:14      Ромни, Сумська область

Вже вдруге роменцю Сергію Верхогляду, засудженому на 10 років за вбивство, довелося переповідати свою невеселу історію в приміщенні Полтавського апеляційного суду. Частково змінився склад суддівської колегії. Саме тому розгляд відбувся пізніше попередньо визначеного строку. Цього разу справа дійшла вже до судових дебатів між засудженим і його адвокатом, з одного боку, та прокурором і потерпілим (під час сумнозвісної бійки) - з іншого.

 

Нагадаємо, що Сергій з 2005 року відстоює своє алібі. Звинувачення намагається його спростувати. При цьому обидві сторони оскаржують те, що висновки опонента є лише припущеннями. Вирок дійсно залишив дуже багато запитань: чому Верхогляда не затримали відразу після того, як назвали його ім'я, чому співучасники бійки, під час якої загинула людина, не беруть участі в розгляді справи та ін.

 

На запитання журналістів, чому ж все так заплуталося, потерпілий (зі сторони обвинувачення), який вимагає правосуддя, а також матеріальної компенсації за фізичні та моральні збитки, припустив, що причина, зокрема, в інших учасниках інциденту чотири­річної давності. Один з них нібито замішаний у бійці поблизу приміщення ЦВК у 2004 році.

 

Щоразу (нагадаємо - справа розглядається вже кілька років) ці запитання загострюються. Наприклад, вже достеменно відомо, що "мобільника", на який телефонували Сергію в день убивства, не було на місці скоєння злочину. Мобільний оператор підтвердив, що зона дії станції - 35 км. Це - один з основоположних аргументів захисту. Однак державний обвинувачувач припускає, що телефон можна було передати іншій особі.

 

Зрештою суд виніс рішення про проведення додаткового розслідування, скасувавши обвинувальний вирок. Таким чином, Сергій вже не засуджений, а обвинувачений підсудний.

 

- Головне, щоб Сергія звіль­нили, - прокоментував ухвалу суду голова Роменської районної ради Олексій Біловол. - Завдяки рішенню, якого ми чекали ще два роки тому, ця мета стала ближчою і, сподіваюся, завдяки цьому понесуть відповідальність і винні у приниженні людини.

 

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop38
konotop38