Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Наймолодшому селу області – вісімдесят
Наймолодшому селу області – вісімдесят
Вісті Роменщини
Четвер, 24 вересня 2009, 08:01      Ромни, Сумська область

"У Діброві нашій свято…" - дзвінкоголосо виводили чарівні дібрівчанки із однойменного ансамблю. Їм підспівували місцеві жителі та численні гості, котрі завітали на День села. Минулої суботи Діброві виповнилося вісімдесят років. Для людини вік поважний, а для населеного пункту, як мовиться - мить. Але й за цей період село і його мешканці пережили чимало: починаючи із заснування в 1929 році, довоєн­ної розбудови, дворічної окупації фашистськими військами, повоєнного відродження до непростого сьогодення… І в усі часи дібрівчани славилися працелюбністю, любов'ю до рідної землі, бажанням змінити життя на краще.

 

- День села - це свято, яке єднає громаду, дарує нагоду окинути поглядом, проаналізувати зроблене й досягнуте, намітити орієнтири для руху вперед. А мешканці Діброви завжди прагнули бути кращими і вам це вдається, - підкреслив голова райдержадміністрації Петро Кривогуз. - Символічно, що в День села відзначається і річниця визволення від фашистських загарбників, вшановується пам'ять тих, хто ціною власного життя звільняв Роменщину від ворога.

 

Очільник району нагородив почесними грамотами рай­держ­адміністрації та районної ради кращих працівників виробничої та соціальної сфер, подарував спортінвентар міс­цевій школі.

 

Пам'ятати про минуле й спіль­но громадою творити прекрасне майбутнє закликав земляків голова територіальної громади Петро Панченко.

Привітав зі святом від імені дирекції ДП "Нафком-Агро" Віктор Дяченко.

 

З неприхованою цікавістю не лише гості, а й місцеві слухали розповідь депутата сільської ради, завуча школи Володимира Кривогуза про минуле Діброви. Ілюструвала сказане підготовлена ним та його донькою Лілею фотовиставка "Гордість і слава Діброви - це її люди". Історія цього молодого села поза всяким сум­нівом заслуговує окремої публікації.

 

Не забули цього дня й про полеглих у боях за звільнення від ворожої навали цього чарів­ного куточка Роменського краю. До могил загиблих воїнів лягли букети квітів.

 

Гарного настрою додали музичні вітання творчих колективів із сусідніх Дзеркальки та Володимирівки. Дібрівчани теж, як  кажуть, не ударили ли­цем в грязь: виступи ансамблю "Дібрівчанка", місцевої поетеси Людмили Гирич, вихованців навчального закладу, дипломанта численних конкурсів, уч­ня Роменської дитячої музичної школи Валентина Коновала (котрий "і трішки наш, діб­рівського коріння") були нагороджені бурхливими оплесками.

 

Продовжили урочистості вік­торина "Що ти знаєш про своє село?", дискотека та фе­єрверк.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8