Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини З Днем визволення від німецько-фашистських загарбників, Роменщино!
З Днем визволення від німецько-фашистських загарбників, Роменщино!
Вісті Роменщини
Четвер, 17 вересня 2009, 13:48      Ромни, Сумська область

Зі святом, рідне місто!

Шановні роменці! 

Вітаємо всіх з Днем міста й висловлюємо щире захоплення нашим сивочолим і водночас вічно юним Роменом, що є окрасою і невід'ємною частиною України. Його тисячолітня історія славного, героїчного, часом трагічного минулого та непростого сьогодення закладають фундамент для прекрасного майбутнього.

 

Нині місто стоїть на шляху інтенсивного відродження і осучаснення віками напрацьованих звичаїв, традицій, надбань. Активно розвивається підприємництво, зокрема малий і середній бізнес. Все виразніше проявляється його виробничий потенціал.

 

Для Ромна перспективним є не лише розвиток виробництва, а й таких галузей, як туризм, нетрадиційні види бізнесу.

 

Небайдужість, активна громадянська позиція мешканців сприяють втіленню в життя різноманітних планів і задумів, спрямованих на розбудову рідного міста.

 

Цього дня минає шістдесят шість років  відтоді, як наш край звільнено від фашистських загарбників. Дорого заплатили за мирне життя для нащадків солдати 167-ї та 163-ї стрілецьких дивізій у боях за Ромни та села району. Багато з них віддали своє життя за майбутнє, у якому ми - вільний, незалежний народ, увінчаний славою пращурів. Вічна слава героям!

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, жителі міста і району! Сердечно вітаємо вас зі святом визволення. Нехай воно приносить віру й упевненість у власних силах, а приклади самовідданого служіння Батьків­щині й рідному народу героїв минулих років надихають молодь на добро й творчу працю в ім'я розквіту Роменщини і України.

 

Петро КРИВОГУЗ, 

голова райдержадміністрації.

Павло ПОМАРАН, 

міський голова.

Олексій БІЛОВОЛ, 

голова районної ради.

 

 

 

Вітаємо!

  

Вересень знову приніс улюблене свято роменців - День визволення! Ця хвилююча дата переповнює душі жителів особливим піднесенням і гордістю за рідне місто, дає нагоду освід­читися йому у щирій любові і подякувати за щастя жити, працювати і творити в ньому.

 

Наш древній і в той же час вічно юний Ромен над Сулою - окраса Сумщини. Здобутками, які так нелегко даються в наш непростий час, він завдячує перш за все своїм жителям - працелюбним і талановитим роменцям, зусиллями яких оновились і покрасивішали вулиці, двори, сквери. Ми вдячні попереднім поколінням городян, які залишили нам у спадок славну історію, природні пам'ятки, невичерпну духовну скарбницю, з якої черпаємо сили й снагу для творення.

 

Нехай наше місто буде вічно молодим, квітучим і красивим, а життя кожної сім’ї наповнено душевним теплом, ра­дістю і надією на краще!

 

Колектив ВАТ "Геотехніка".

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виставка народної творчості
Виставка народної творчості