Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Звернення
Вісті Роменщини
Четвер, 17 вересня 2009, 13:42      Ромни, Сумська область

Асоціація міст України та Українське товариство охорони природи запрошують взяти активну участь

у всесвітньому святі довкілля - акції "Чиста Україна - чиста Земля", яка триватиме 17-24 вересня

 

Ця акція - український вклад у кампанію "Робімо чистим світ" ("Clean up the world"), координатором проведення якої є Львівське регіональне відділення Асоці­ації міст України.

 

Всесвітній рух "Робімо чистим світ" розпочався наприкінці 1980-х років за ініціативою австралійця Іяна Кєрнара, який висловив протест засміченню Сід­нейської затоки. З 1993 року акція стала світовою й проводиться під патронатом Програми охорони довкілля при ООН. Сьогодні вона мобілізує мільйони людей із 130 країн, які разом очищають навколишнє середовище. Найважливіше, що учасники вчаться дбати про довкілля що­дня.

 

Метою акції "Чиста Україна - чиста Земля" є пробудження екологічної свідомості людини та ініціювання дій на користь довкілля, починаючи з прибирання сміття та селективного збору відходів до виконання довготривалих екологічних програм.

 

Сміття та забруднення не мають кордонів. А коли щось добре діється в окремому закутку планети, користь буде усім. Завдяки глобальним діям міжнародного руху у вересні десятки мільйонів людей різних рас, світоглядів єднаються в праці для добра всього людства. Організаторами проведення виступають органи місцевого самоврядування, підприємства, природоохоронні та екологічні організації, відділи освіти, школи, вузи, партії, церковні громади та ін.

 

Але головне - не прибирання, а зміна ставлення людей до рідного куточка Землі. Вони вчаться щодня дбати про довкілля, відповідати за місце, де народилися, живуть і працюють.

 

Темою цьогорічної акції залишається ліквідація стихійних сміттєзвалищ, за­провадження селективного збору відходів, озеленення населених пунктів. Перш за все пам'ятаймо: будь-які рішення, що приймає кожен з нас, мають вплив на довкілля.

Запрошуємо до участі в акції!

 

Юрій ЛИТВИНЕНКО, 

заступник міського голови,

голова Роменської міськрайорганізації

Українського товариства  охорони природи.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Результати
Результати