Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини На благо рідного міста
На благо рідного міста
Вісті Роменщини
Четвер, 17 вересня 2009, 13:22      Ромни, Сумська область

Потрясіння в світовій економіці змусили багатьох спільно шукати вихід із непростої ситуації. Одним словом, підстави для наради 8 вересня міського голови із директорами підприємств основного кола закладалися під час відвідувань заводів і фабрик, коли  формувалися механізми існування в умовах кризи. При спілкуванні і в кабінетах керівників, і в цехах піднімалися не лише суто виробничі питання - як зберегти кадровий потенціал, при цьому не дати "впасти" підприємству, забезпечити вчасну виплату зарплати і відрахувань до бюджету - а йшлося про вирішення владою соціальних проблем, забезпечення благоустрою й життєдіяльності Ромен.

 

Павло Помаран проінформував про дії міськвиконкому, спрямовані на покращення стану справ у міському господарстві, наповнення місь­кого бюджету. Серед знакових проектів, що реалізуються в нинішньому році: добудова СЗОШ № 1, очистка Су­ли, ремонт мостового переходу на вул. Залізничній, від­новлення дорожнього полотна в центральній частині Ромен. Як зазначив очільник міста, ці та інші задуми вдалося реалізувати і завдяки підтримці та сприянню нашого земляка, голови облдерж­адміністрації Миколи Лаврика.

 

В свою чергу керівники ознайомили із ситуацією на очолюваних підприємствах, запевнивши, що заплановані на нинішній рік обсяги випуску й реалізації продукції будуть втілені в життя. Про це свідчать й узагальнені показники. Промислової продукції по місту в першому півріччі випущено на суму 132 млн. грн., за рік заплановано - на 286 млн. грн. Реалізовано продукції у першому півріччі на 165 млн. грн. при плані за рік 320 млн. грн.

Також не повинно відбуватися скорочень, надалі ста­більно виплачуватиметься зарплата. До речі, за 7 місяців середня зарплата по місту у сфері промисловості склала 1116 грн. Найбільша на заводі "Буддеталь" - 1657 грн., найменша - у ПП "Будрезерв" - 628 грн.

 

Враховуючи те, що під час зустрічей на підприємствах неодноразово йшлося про нагальну необхідність ремонту проїзної частини вулиць, тротуарів, зайшла мова про це й на нараді. Павло Помаран запропонував розв'язати дану проблему шляхом співфінансування: директори виділяють кошти для ямкового ремонту ділянок дороги поряд з підприємством. Перебування в місті сучасної спецтехніки дає змогу здешевити цей процес майже вдвічі, тож зробити можна чимало.

 

Підтримав та розширив ініціативу керівник ЗАТ "Роменська ГТФ" Олександр Лакиза, наголосивши, що в разі, коли депутати міської ради продемонструють реальну турботу про громаду й  першими долучаться до реалізації даного проекту, він виділить у кілька разів більше коштів, ніж необхідно для ямкового ремонту прилеглого до підприємства автошляху.

 

На завершення Павло Помаран запросив учасників наради взяти участь у святкуванні Дня міста 16 вересня та виставках-ярмарках промислової продукції місцевих підприємств.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 

P.S. Чи приймуть народні обранці виклик керівника "гардинки" й тим самим продемонструють не на словах, а на ділі своє ставлення до рідного міста - покаже час.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009