Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Чорне золото Роменщини
Чорне золото Роменщини
Вісті Роменщини
Понеділок, 14 вересня 2009, 07:59      Ромни, Сумська область

Більше сімдесяти років минуло відтоді, як відкрили роменську нафту.

 

Промислове видобування вуглеводнів розпочалося у 1971 році з уведення в експлуатацію Великобубнівського нафтогазового родовища. 28 квітня перший ешелон місцевої нафти відійшов від станції Рогинці.

 

У травні 1983 року в Ромнах створили цех Полтавського тампонажного управління, керував яким аж до 2002 року заслужений працівник промисловості України П.С. Михно. Цех виконує різні роботи та технологічні операції під час буріння, освоєння, експлуатації свердловин, а також ремонтує їх. За цей час колектив з 62 працівників пройшов багато життєвих випробувань: участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, перехід на ринкову економіку, сьогоденні економічні труднощі.

 

Підприємство утримує високі планово-економічні показники, удосконалює технологічні процеси, знижує собівартість робіт. Нинішнього року їх виконано на суму близько 3,8 млн. грн.

 

Серед кращих - Л.І. Гринько, О.В. Пірятинець, Л.П. Путівець, О.В. Шамрай. Загалом кожен працівник цеху - майстер своєї справи. Передусім, це також В.О. Стремніцький, В.Г. Корчак, О.П. Підопригора, М.П. Шубенко, О.В. Яічко.

 

Спрацьована команда однодумців, дружний колектив подолає всі негаразди, своєю працею зміцнюючи енергонезалежність нашої держави. Напередодні Дня працівників нафтової, газової та наф­топереробної промисловості вітаємо всіх працівників і ветеранів галузі з професійним святом. Щиро зичимо міцного здоров'я, добробуту, щастя, сімейного затишку, невичерпної енергії та нових трудових здобутків.

 

Юрій МИХНО,

начальник Роменського цеху Полтавського тампонажного управління

ВАТ "Укрнафта".

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

21
21