Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Перемога за перемогою
Перемога за перемогою
Вісті Роменщини
Понеділок, 14 вересня 2009, 07:51      Ромни, Сумська область

У Ромнах працює 21 вчитель фізичного виховання, 13 викладачів, 16 тренерів, у п'яти дошкільних навчальних закладах - інструктори. Функціонує два стадіони, 38 спортивних споруд, 14 спортивних залів, 18 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 13 спортивних клубів. Діють спортивні майданчики з синтетичним покриттям в СЗОШ № 1, ЗОШ № 7, ВПУ. Працює дві дитячо-юнацькі спортивні школи (ДЮСШ) - відділу освіти міськ­виконкому і РКВТО "Талан", де на шести відділеннях тренуються 655 учнів.

 

Відремонтовано гімнастичний зал ДЮСШ відділу освіти (100 тис. грн.), борцівський зал (44 тис. грн.). За позабюджетні кошти частину трибун стадіону обладнано 871 пластиковим сидінням (спонсорських коштів - 64,7 тис. грн.). На ремонт огорожі стадіону витрачено 160 тис. грн.

Постійно проводиться робота із залучення спонсорських коштів та інвестицій у розвиток фізичної культури і спорту. Завдяки цьому придбано спортивний інвентар на суму 16 тис. грн.

 

Пріоритетними видами спорту в місті є футбол, легка атлетика, боротьба дзюдо.

 

Нинішнього року дитячо-юнацькими спортивними школами підготовлено п'ять кандидатів у майстри спорту України та шість "першорозрядників".

Євген Мовчан, Альона Кір'ян, Дмитро Бугрим, Катерина Шабаршина у цьому році стали переможцями та призерами чемпіонату України з легкої атлетики. Юрій Шевченко здобув перше місце, а Дмитро Коцур - друге на міжнародному турнірі з боротьби дзюдо "Кубок перемоги". Команда з футболу (1996 р.н.) - учасники фінальних обласних змагань з футболу на призи клубу "Шкі­ряний м'яч". У першості області в комплексному заліку ХVІІ ігор школярів юні спортсмени Ромен вибороли перше місце. В обласній спартакіаді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів збірна команда Роменського ВПУ посіла третє місце.

 

Разом з тим у місті є проб­леми щодо подальшого розвитку галузі. Перш за все потребує подальшої реконструкції спорткомплекс ім. В.М. Окіпного. Не вистачає спортивного інвентарю. Сподіваюся, що спільно з усіма зацікавленими організаціями і службами, депутатським корпусом в наступному році ці питання вирішаться.

 

Усім вчителям і викладачам фізичного виховання, тренерам, інструкторам, спортсменам, ветеранам, шанувальникам спорту шлю найщиріші привітання з нагоди професійного свята. Зичу міцного здоров'я, творчої наснаги, всіляких гараздів і гарного настрою.

 

Володимир МЕЛЬНИК,

начальник відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

15
15