Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Передзим'я і не тільки
Передзим'я і не тільки
Вісті Роменщини
Понеділок, 14 вересня 2009, 07:41      Ромни, Сумська область

Не тільки вересневі турботи обговорювали на черговій апаратній нараді, яку провів міський голова П.І. Помаран. Вкотре повернулися до теми розміщення вуличної реклами, а також паспортизації об'єктів культурної спадщини. Інформували начальник головного управління міського господарства М.Г. Кочерга, начальник відділу містобудування та архітектури міськвиконкому В.В. Моісеєнко.

 

Деякі замовники вуличної реклами, отримавши на неї дозволи й уклавши відповідні угоди (зокрема про освітлення і благоустрій місць її розмі­щення), довгий час не користуються своїми правами. Тобто біг-борди, вивіски не встановлюються й відповідно не благоустроюються ці території, хоча до бюджету за них сплачують, нехай інколи із запізненнями. Для тих же, хто заборгував (близько 45 тис. грн.), застосовуватимуть судові санкції. Міський голова доручив профільним службам дослідити проблему й навести лад у відносинах із рекламодавцями.

 

Власникам і балансоутримувачам (релігійним громадам, управлінню охорони здоров'я та ін.) об'єктів культурної спадщини постійно нагадують про необхідність їх паспортизації й оновлення даних про них. Проте це потребує часу й коштів, що нерідко заважає виконанню відповідного розпорядження міського голови.

 

Начальник відділу з питань внутрішньої політики міськвиконкому Л.Ф. Тимошенко прозвітувала про реєстрацію об'­єднань громадян. У минулому році було зареєстровано одну організацію (учнівську), нинішнього - вже п'ять (по дві учнівські й спортивні, а також підприємницьку). Усього в місті їх 68, найбільш активних - 41. Серед членів громадської ради 21 представник цих об'єднань.

 

Учасники засідання також торкнулися питань підготовки до зими. За інформацією керівників комунальних служб, готовність житлового фонду становить 80%, покрівель - 60%, опалення - 65%, водопостачання та водовідведення - 70%. КП "Ромникомунтепло" підготувалося на 85% (заборгованість за газ поступово зменшується, нині становить 212 тис. грн.), "Ромнитеплосервіс" - на 80% (заборгованість 53 тис. грн.). Загальна готовність котелень - 80%, стовідсоткову готовність планують на 1 жовтня. Проведено випробування мереж високим тиском, недоліки усунуто.  не перший рік проблемними залишаються питання ремонту ліфтів, дахів, балконів.

 

Серед першочергових завдань - завершення реконструкції котельні й тепломережі на вул. Київській, запуск об­лад­нання за проектом ТАСІS, що вже надійшло. Шукають кошти на встановлення 51 відремонтованого вуличного ліхтаря. Сатиричних ознак набрала проблема крадіжки лю­ків - зникають не лише металеві, а й бетонні та дерев'яні.

 

Влада всіляко сприяє залученню позабюджетних коштів до ямкового ремонту доріг у Ромнах. Відповідні звернення надсилаються підприємствам та організаціям. Варто поспішити, доки в місті за обласною програмою працює сумська спецтехніка і є можливість її використати.

 

Наприкінці засідання міський голова закликав ке­рівників усіх структур слідкувати за державними проектними пропозиціями. Як відомо, державного бюджету не вистачає на повне фінансування всіх галузей, тому впроваджена європейська система грантів - своєрідний конкурс на кращий проект у тій чи іншій сфері, який і отримує належне фінансування.

 

Павло  Іванович також опри­люднив звернення громадян, дав по них доручення для виконання. Так, на вул. Горького, 162 мешканці самовільно пересувають контейнери для сміття. Це носить ознаки хуліганства. На вул. Гетьмана Мазепи, 57 проблема з каналізацією, яку усувають працівники ДП "Сток-сервіс", - запевнив керівник підприємства. Протікає покрівля будинку на вул. Маяковського, 69. комунальна організація планує її відремонтувати. В одній з квар­тир будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 35 часто дебоширять. Розбиратимуться в ситуації комунальне підприємства спільно з правоохоронцями.

 

Директор КП "Ромнитрассервіс" А.В. Котляров поін­формував про службове розслідування за фактом порушення трудової дисципліни, зриву автобусного маршруту та інших недоліків у роботі служби.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода