Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Є резерви у Ромні
Є резерви у Ромні
Вісті Роменщини
Середа, 19 серпня 2009, 15:51      Ромни, Сумська область

Минулого вівторка у Ромнах   відбулося виїзне засідання колегії облдержадміні­страції з участю голів рай­держ­­адмі­ністрацій, міських голів та го­лів районних рад, їх заступників та працівників головних управлінь і служб облдержадміністрації. Від­крив і вів зі­брання голова облдержадміністрації Микола Лаврик. На порядку денному одне питання - про дотримання чинного законодавства виконавчим комітетом Роменської міської ради. Перед реалізацією порядку денного губернатор оприлюднив вдячність роменцям за наведений санітарний порядок та виконаний благоустрій, що мимоволі впадає у вічі.

 

З інформацією виступив заступник голови облдержадміністрації Олександр Цупро. Він же голова комісії, члени якої тривалий час працювали в місті, вивчаючи стан справ як в апараті виконкому, так і в службах, управліннях міськвиконкому. Судячи з доповіді, перевіряючі попрацювали плідно. Більш ніж півгодини доповідав Олександр Миколайович про виявлені недоліки та огріхи, допущені в процесі діяльності міської влади. Слухаючи його, складалося враження, що виконком та всі галузі працювали на мінусові показники. Коли доповідач повідомив, що він сказав усе, з вуст члена колегії ОДА Анатолія Єпіфанова зірвалася фраза: "А де ж позитив?"

 

- Позитив буде в міського голови, - відразу відповів йому губернатор. І додав:

 

- Де ви бачили, щоб висококваліфікована комісія робила перевірку і шукала позитивні результати? Наше головне завдання - виявити всі недоліки і не заради "красного слівця", а з тією метою, щоб спільними зусиллями їх усунути, ліквідувати і працювати в подальшому на розвиток міста. Ромни повинні бути кращим населеним пунктом не лише в регіоні, а й в Україні.

 

До слова запрошується міський голова Павло Помаран:

 

- Вислухавши доповідь голови комісії, складається таке враження, що хоч тікай з міста, як кажуть, світ за очі. У мене ось на 13 сторінках ви­кладено до дрібниць все, що здобуто, досягнуто, побудовано, придбано, які маємо ґрунтовні й конкретні плани на майбутнє, але обмежуся лише кількома фразами. Ми законослухняні, живемо і працюємо в правовому полі. Це - наше святе правило. А стосовно недоліків, то їх не має той, хто нічого не робить. Я розумію, що присутність комі­сії і виїзна колегія багато в чо­му нам допоможуть і послужать на користь справі.

 

Свої думки, пропозиції, зауваження стосовно покращення життєвого рівня в древньому Ромні висловили виступаючі.

 

- Я торкнуся бюджетної теми, бо вона моя улюблена, - зазначила Валентина Цвинтарна, начальник головного фінансового управління ОДА. І зробила аналіз ряду показників, порівнюючи їх з іншими містами обласного підпорядкування. Виявляється, що Ромни не пасуть задніх.

 

- У місті є безліч не використаних, не приведених у дію резервів, - наголосила Валентина Олександрівна. - Їх треба лише побачити. А це станеться тоді, коли всі на своїх робочих місцях працюватимуть творчо, фахово, відповідально і головне - систематично. Не треба чекати, коли знову нагряне комісія чи виїзна колегія. Я люблю Ромни. Тут живуть працьовиті і добрі люди. Ось лише міській владі треба тісніше співпрацювати з громадою.

 

Підбиваючи підсумки обговорюваного питання, М.І. Лаврик наголосив, що треба закачувати рукава і братися серйозно за вирішення назрілих проб­лем. Саме собою нічого не прийде. Є резерви у Ромні, - наголошували виступаючі. Отож треба ефективно, розпорядливо, продумано і фахово приводити їх у дію, працювати на високий кінцевий результат.

 

- Одна з проблем у місті - дороги. За рахунок бюджетних коштів її ніколи не вирішити. Міський голова має щодня стукати у двері різних міністерств та відомств і просити взяти певний відрізок на державне утримання. У цьому плані досвід має Конотоп, де виконано капітальний ремонт шляхового покриття на суму понад 6 мільйонів гривень. Я особисто завжди готовий піти назустріч, допомогти, але не потерплю бездіяльності, пасивності тощо. Одним словом, більше діла - менше слів, - прокоментував проблему голова ОДА.

 

Вносячи поправки до проекту розпорядження, Микола Іванович запропонував ви­знати роботу виконкому недостатньою, хоча в першій редакції було - незадовільною. Стосовно пропозиції звіль­нення із займаної посади заступника міського голови Юрія Литвиненка, то губернатор обмежився попередженням, а також рекомендував йому змінити стиль роботи:

 

- Одягайте фуфайку і ближче до виробництва.

 

А ось керівникам ПОСС "Роменський ринок" та КП "Торговий ряд" зауваження суворіші.

 

По закінченню засідання колегії безпосередньо на бульварі Шевченка відбулася прес-конференція для журналістів. На їх запитання відповіли Микола Лаврик та  Павло Помаран. Гості міста побували на святі меду у сквері на бульварі Шевченка та продегустували запропоновану продукцію.

 

Федір ОСИКА.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9
9